AU PAIR NA WAKACJE!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Hej ! Chciałabym wyjechac jako AU PAIR na okres od lipca do max listopada.Jeszcze nie wiem gdzie .Zastanawiam sie nad Anglią lub Holandią. Byłam juz AU PAIR i uważam,że warto jechać!!! Tylko nie wiem czy warto płacić agencjii za pośrednictwo wyjazdu aż 800zł + przejadz + kasa na swoje wydatki. To troche spory koszt.Czy mogłabym znależć rodzinke przez internet? Jeżeli ktos ma jakies informacje , albo chce pogadać jak wygląda praca AU PAIR to piszcie nr [gg] .A może ktos by chciał jechac ze mną to serdecznie zapraszam.
Pozdrawiam
Rozważam opcję wyjazdu z programem aupair w trakcie nadchodzących wakacji, ale nie mam wystarczających wiadomości dotyczących formalności, jakie nalezy załatwić, aby pojechać zagranicę jako opiekunka do dziecka. Skusiłabym się raczej na państwa leżące w pobliżu Polski np. Irlandia, Szkocja a nawet Niemcy (tylko nie wiem czy byłabym w stanie porozumiec sie z native speakerami...po niemiecku) A co powiedziałabys na USA to byloby dopiero wyzwanie, zawsze chcialam poznac ich kulture, troche pozwiedzac...Masz juz jakies doswiadczenia za soba jako aupair, wiec bylabym ci wdzieczn, gdybys podzielila sie ze mna wrazeniami!!!!!!Jest jeszcze jeden problem, skoncze dopiero 18lat w maju i nie wiem czy moge w ogole sie ubiegac o prace jako aupair?????Pleease poradz......
Witam!
właśnie sie zastanawiam w jaki sposób pouczyć sie angielskiego w Anglii w czasie wakacji, ale Aupair chyba jest nie dla mnie - wszelkie oferty z jakimi sie spotkałam są dla młodych dziewczyn. Ja wprawdzie nie czuje sie staro, ale mam 28 lat i męża. nie mam dzieci i jestem po studiach pedagogicznych. jeżeli uważasz że mimo wszystko nadawałabym sie na Aupair ,mogłybyśmy połączyć siły w poszukiwaniu pracy na własną rękę.
Nie czuj sie jakoś zobowiązana moją propozycją. Jeżeli uważasz że rzeczywiście mój wiek stanowiłby przeszkode, po prostu napisz : ))
Pozdrawiam!
wiesz jak czytalam Twoją wypowiedz pomyślalam, ze w sumie chcemy tego samego :) ja również 18-stke skoncze dopiero w maju a chcialabym wyjechac jako au-pair na wakacje (najlepiej do Wielkiej Brytanii ale Niemcy tez chętnie o ile będę mogla sie porozumiewać po angielsku) wiesz moze daj mi jakis swoj namiar, np gg to sie skontaktujemy - moze juz cos znalazlas ciekawego? ja nawet za bardzo sie nie orientuje co do kosztów i wymagań... jak coś to moj numer [gg] i kazdy kto zechcialby mi pomóc mile widziany :)
Czy chciałabyś wyjechać jako aupair do Holandii? bo ja mobilizuję siły na taki wyjazd>w Anglii jest b. duża konkurencja i trzeba mówić dość płynnie po ang>jeśli chciałabyś coś ze mną poszukać to byłabym zainteresowana razem lepiej [email] pozdrawiam

« 

Praca za granicÄ…

 »

Studia językowe