szukam pracy

Temat przeniesiony do archwium.
Jestem budowlańcem. Mam praktykę w wielu pracach związanych z remontem domów i mieszkań – nawet obróbka ręczna granitu-marmuru, ale i tynki gipsowe, regipsy, ozdobne szkło, malowanie, szpachlowanie, sztukateria, elektryka wykończeniowa (halogeny w sufitach, w obudowach wanien itp.), ale i panele, podstawowa hydraulika w domkach, montaż - demontaż okien, drzwi i inne prace, nie tylko budowlane!
6 lat pracowałem już w Niemczech. Zjechałem, bo miałem dośc tułaczki, ale to bez sensu, od 3 lat próbuję w kraju uczciwie pracować i godnie żyć ... niestety....tu można dorobić się tylko...przysłowiowego garba i utraty godności:(( Zdesperowany, szukam znów pracy za granicą!marzę o pracy legalnej, ale nie znam angielskiego, a w Niemczech nie jest łatwo znaleźc pracę legalną. Czy ktoś mógłby mi pomóc znaleźć taką pracę, skierować do jakiegoś uczciwego pracodawcy. W krajach anglojęzycznych nie mam szans bez czyjejś uczciwej pomocy. Nie jestem partaczem, szczycę się swoją pracą i jej wykonaniem. Przykro, że w moim kraju nie mogę z niej wyżyć. Przykro też, że tacy ludzie jak ja, którzy nie mieli warunków do nauki języka, którzy codziennie harując, nie mieli czasu i sił na dokształcanie są praktycznie ludźmi bez perspektyw?! To wstrętne :( Pomóżcie, jeśli możecie.To moja ostatnia szansa na lepsze jutro moje i mojej rodziny...
...zapomniałem podać swój adres: [email] i telefon: 88[tel].