Praca od połowy marca!!!!! Tylko jest jedno ale!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wczoraj dostalem meila z odpowiedzią na moje pytanie gdyż wysłalem zapytanie do firmy o prace firma zamiescila ogloszenie na jednym z portali ze zalatwia prace w angli jednak troszke mnie ona zdziwila poniewaz jej skrzynka to wp.pl a adres widnial na ofercie i na objasnieniu calej procedury wyjazdu do angli adres to taki : Izabela Wojcik
Polish Staff
69 Kitchener Road
N17 6DU London
England
A oferta miała tresc załatwie prace opłata 150F i typ sie jeszcze zalil ze to i tak malo bo sam jak przyjechal to placil wiecej i takie tam pierdoly i ze zapytania prosze kierowac na meila [email]

Troszke mnie to dziwi bo zadnego numeru telefonu tylko e-meil a adres firmy podali dopiero jak wyslalem zapytanie o prace!!!!

Moze ktos wie na temat tej firmy cos moze kozystal z ich usług prosze o opinie i czy wogule da sie ustalic czy taka firma istnieje??????
Bo oczywiscie moze to byc WALEK!!!!!
Pozdrawiam ja cos bedziecie wiedziec to na moja skrzynke bym prosil [email] a jak ktos chce to mu wysle cała procedure i oferte z tej firmy Narka
chętnie przejrzę te papiery i powiem ci co nie tak
[email]
Juz Ci wysłałem zobacz se sama!!!!!!!!!!
wYDAJE MI SIĘ TO PODEJRZANE,BO ZACZYNAJĄC OD TEGO,JEŚLI JAKAŚ FIRMA ZAŁATWIA CI PRACĘ,NIE POBIERA ZA TO OPŁAT.
Otym ze to jest sprzeczne z prawem pobieranie opłaty to kazdy wie ale czy to nie jest wałek to nik prawie niewie?????? Wiec szukam odpowiedzi na pytanie czy ktos miał do czynienia z ta firma i czy ja zna?????
A to ze ludzie pobieraja oplate to proste i logiczne ze ludzie chca zarobic w polsce tez pobieraja oplaty i niewszystkie frmy sa lewe ale czy ta nie jest lewa??????
Pozdrawiam
Większość jest lewa. Jeśli nawet nie teraz to któregoś dnia... I, sorry, żerują na takich jak Ty, którzy myślą, że a nuż się uda... Smutne. :(
absulutnie odradzałbym takie załatwienie pracy za pieniadze...i nic nie załatwią, to oszustwo na 100%. wielu Polakow bylo tak oszukanych(przez Polakow), dostawali adresy danej firmy gdzie miala byc ta praca a gdy jechali na miejsce, nie istaniała taka ulica lub numer albo pod danym numerem bylo zupelnie cos innego. Lepiej zostawic swoje cv na portalu np: zajmu. się hospitality i pracodawca sam odpowie na twoja oferte.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe