Pomocy!!! rozmowa kelner na Cyprze

Temat przeniesiony do archwium.
Czesć, potrzebuje pomocy za dwa dni mam rozmowe z pracodawcami z Cypru w sprawie pracy kelnera na wakacje. Czy mógłby ktoś dać mi kilka wskazówek, podpowiedzi jak "zabłysnąć" i o co będą pytali. Oczywiście po angielsku. Bardzo prosze.
Daniel
na Cyprze chcą kelnerek a nie kelnerów
ja mam nadzieje,ze to jakas uczciwa firma, bo my (cala grupa co uczestniczyla w szkoleniu), została oszukana i to bylo z Urzedu Pracy. Ja mialem mnostwo roznych wywiadow i to zalezy jak jest przygot. ta osoba rekrutujaca. ja mowilem to co naprawde lubilem-nie wiem jakie masz doswiadcz.,ale ja pracowalem z ludzmi wiec zapytal mnie o moja ostatnia prace aby powiedziec o obowiazkach i to MUSISZ perfect powiedziec i z pasja, ze to lubiles i dawalo ci satysfakcje...ja sie tak rozgadalem, ze on nie zdażył zapisywac and he said: wait,wait a moment...what did you do yet...:):)? Jak sie przywitasz podziekuj za zaproszenie na interview!!! i moga zapytac dlaczego chcesz u nich pracowac(czy byc kelnerem). tell him: ze chcesz nauczyc sie, zdobyc doświdczenie i ze to wazne w twoim zyciu.
Ja lubie pytanie ale czasami nie zadaja(gł. Amerykanie to zadaja)--dlaczego mam cie zatrudnic? --superowe pytanie!!!mozna sie zareklamowac! " nigdzie nie znajdzie pan tak obowiazkowego(diligent, conscientious) pracownika jak ja, jestem dobrze zorganizowany szybki i punktualny...dokładny. "

Mam nadzieje, ze trafisz do dobrego pracodawcy..ja slyszalem rozne historie....cypryjczycy generalnie wrzeszcza a nie mowia. Dobrze przeczytaj kontrakt!!!on jet b.wazny...bo tam nie ma prawa pracy aby sie powolac na paragraf--twoj kontrakt jest twoim prawem i w razie czego powolujesz sie na punkty w umowie.

pozdrawiam Any question, write now!
[email]
Dzięki za wskazówki, pogadałem sobie troche z facetem i wszystko ok powiedział że mam w 100% prace jeśli chce, mają do mnie zadzwonić z biura podróży {ONYX w katowicach} żadnej umowy jeszcze nie podpisywałem, jedno co mnie dziwi to że facet proponował mi do wyboru, boy hotelowy, kelner lub zbiory owoców. 50 euro na dzień {chyba się opłaca:) tak na marginesie mam 16 lat i jade z bratem 19 lat
pozdrawiam
W jaki sposob zalatwiles sobie te prace??? Moglbys dac jakies namiary na maila???Bylbym bardzo wdzieczny. Pozdrawiam... [email]
Wpisz w google Bióro podróży Onyx, ja byłem jednak osobiście w tym biurze, z jakiś miesiąc temu złożyłem CV razem z bratem { ogólnie to miało to być od 18 lat, ale matka pogadała z facetem w biurze i po rozmowie zdecydują} a że angielski dobrze znam to nie było problemu, Onyx ma oddział z tego co wiem w Zabrzu i Katowicach
Stary trzymaj sie i mudl żebyś nie dostał tej pracy. W zeszłym roku pracowałam tam przez 6 miesięcy. to był koszmar. Cyprjoci poniżaja i oszukuja nie płacą. Powodzenia. W Ayia Napa można się nieźle zabawić.
najlepiej jak sie upewnisz czy nie jest gejem, bo to sie czesto zdarza. Gdyby tak sie stało, daj mu pupy(_@_)
to prawda...trzeba uwazac, molestuja--kolezanka uciekła bo molestował psychicznie , emocjonalnie i wręcz seksulnie---a gejow tam duzo, polują na "cute boys".uważajcie!!
Prędzej bym komuś wbił nóż w plecy niż pozwoliłbym zeby mnie ktoś ekhm.
Mam jeszcze możliwość pracy w Belgi w supermarkecie, znajomi mojego brata z wymiany uczniowskiej tam co roku pracują
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne strony do nauki języków

 »

Studia językowe