Praca jako kucharz czy są szanse???

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, i na wstępie pozdrawiam ziomków z za miedzy mam taką sprawę mianowicie pochodzę z Jeleniej Góry a tutaj z pracą jest naprawdę kiepsko ponożej pasa podjełem decyzję 70/30% że poszukam pracy w charakterze kucharz za granicą tylko jest jedno podstawowe pytanie czy mam jakiekolwiek szanse i na dodatek tego z moją znajomością języka jest bardzo krucho, w karmądź razie w kwestionariuszu nie mógłbym zaznaczyć że"tak" przykro jest patrzeć na to co się dzieje mając na utrzymaniu żonę i dwoje dzieci i nie móc zapewnić im bytu, jestem obecnie po tej większej stronie czyli nie pracujący ale tak sflustrowany że wszystko mi jedno gdzie co i za ile będę wykonywał tak więc proszę o odpowiedzi tych co już tam są i jakoś im się wiedzie pozdrofka z J.G. aha to jest mój e-mail w razie gdyby co [email]
hej ,

masz doswiadczenie w zawodzie?c.v. lub resume? jaki kraj cie interesuje?

wykfalifikowanych kucharzy zawsze jest praca.rozejzyj sie po specjalistycnych biurach rekrutujacych pracownikow gastronomii do pracy za granica.zobacz w internecie lub pojedz do wroclawia i poszukaj.wlasnie idzie lato czyli nowy sezon sie zaczyna.pol roku pracy masz jak w banku. a i przedlozenie kontraktu napewno jest niewykluczone

pozrdawiam i zycze sukcesu.

pozostaje,

chef nappy

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa