PROSZĘ O RADĘ !!!!!!!!! Praca przy pakowaniu

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę o pomoc. Chcę wyjechac do pracy w Anglii, z zamieszczonego w prasie
ogłoszenia. Spotkałem się z pośrednikiem. Po jego wylegitymowaniu mamy spisać
pisemną umowę, mam zapłacić 1200 zetów na bilet, za załatwienie, itp. Gość ma
jechać z grupą autokarem i pracować z nami przez miesiąc (w Petersborough). Tam na miejscu 250 Funtów za mieszkanie, ubezpieczenie, rejestrację w Home Office itp. Praca przy pakowaniu warzyw, zarobki ok 4.50 na h, jego telefony to 693 233934, 66[tel], mówi, że mieszka koło Przeworska (Podkarpacie). Mój angielski b. b. b. słaby. Mam na bilet powrotny
i chcę zaryzykować. Nic bardziej konkretnego nie trafiło mi się przez 4 lata.
Proszę o opinie. A może już ktoś z nim wyjeżdżał? ... Desperat z rodziną na
karku. Chyba zaryzykuję ... Pomóżcie.

...a może ktoś zna jakiś wiarygodnych pośredników ??????
Wiesz co... Przepraszam, jeśli Cię przestraszę, ale dla mnie to bardzo typowy scenariusz naciągaczy... Ale przeczucia na bok, przyczepmy się konkretów: po pierwsze 250 funtów za mieszkanie (ok), ale jakie ubezpieczenie??? Rejestrację w Home Office raczej załatwia się indywidualnie i przypilnuj, byś ją miał. Choć, z tego co wiem to Tobie nic nie grozi za niedopełnienie (może tylko/aż utrata pracy), ale pracodawcy mogąprzysolić karę pieniężną. Po drugie, minimum w Anglii wynosi 4,85 na godzinę, po podwyżce z 4,5 we wrześniu ubiegłego roku. Rozumiem Twoją desperację, ale na Twoim miejscu byłabym ostrożna. 1200 zł to spora kasa...
Hej!!Jest takie biuro ITC, poszukuja ludzi do pakowania do Irlandii za 7euro /h i do W. Brytanii 4,85/h. Calkowity koszt wyjazdu to 350zl+bilet .Sproboj tam. Napewno to bardziej pewne niz z jakims gosciem.Pozdrawiamy,
Ps.Maja biura w krakowie, Katowicach i Opolu
Mam duzy problem jak kolega mam oferte pracy przy pakowaniu ale miesa.Zarobki to 4.85funta na godzine,40godz tygodniowo oczywiscie praca legalna,moj angielski jest baaardzo slaby.Oferte dostalam przez gg caly czas mam kontakt z ta osoba nawet dzwonilam do niego i jego zony,zapewniali mnie ze praca jest pewna.Tylko mam kupic bilet do bradford i zadnych dodatkowych oplat.Tylko ze on jest cyganem .I co ja mam zrobic wyjazd za dwa tygodnie,z checia bym wziela jakas osobe ,bo niby praca jest nie dla jedej osoby.Prosze pomozcie.
Witam,
ja tez mam zamiar pojechac do UK ale szukam pewnego posrednika masz takiego albo namiary na kogos?
Poadrawiam
BARTEK
Radziłabym jeszcze to przemyślec. Byłam w ubiegłym roku w UK i widziałam ludzi koczujacych na Victorii w Londynie. Naprawde smutny widok. Wiekszość pewnie oszukana przez pośredników. Myśleli, że mogą tam pojechać nie znając języka :(
Moja rada jest taka.
Poszukaj kogoś znajomego komu naprawde ufasz, kto zna angielski.
Skoro masz dostęp do netu to możesz poszperać i sam znaleźć potencjalnego pracodawce. Szukaj adresów mailowych i wysyłaj tyle ile sie da. Na któryś na pewno w końcu dostaniesz odpowiedź. Jedź z zaufaną osobą.
A pośrednikom podziękuj.
Naprawde za dużo chcą za swoje usługi.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Ja też mam zamiar sie wybrać :)
Witam,moze chcesz sprobowac z emna jechac,ja mam rowniez zaoferowana prace do pakowania ,ale miesa .4,85 NA GODZINE 40GODZIN TYGODNIOWO.zA MIESZKANIE NA TYDZIEN 80F.Ale roznica jest taka z eja za nic nikomu nie place,wyjazd 21ego kwietnia.Moj e-maill [email]
na cygana trzeba brać poprawkę teraz niechce kasy żeby cię nie sołoszyć na miejscu zażąda kasy (jak on ma w tym interes, że załatwi ći pracę) niech poda ci adres firmy w której masz pracować i telefon i zadzwoń do nich, z czyjąś pomocą.Jeżeli ći nieda adresu to znaczy że kombinuje.Załatwia Ci pracę bezinteresownie a niechce podać danych dokładnych twojego pracodawcy ??? .Chęć wyjazdu na zarobek jest tak wielka że zaslepia zdrowy rozsądek na 10 ciu wyjeżdżających 8, 9 wraca Niejedz w ciemno i nieufaj obcym jedz z grupą i prosto do 300% wego pracodawcy z góry ustalonymi z pracodawcą warunkami .Pracodawcę możeszsprawdzić w ambasadzi angielskiej w Polsce .Pomyśl trzy razy. Pozdrawiam
80£ za mieszkanie tygodniowo??? apartament z widokiem na morze???? :)
Mam do zaoferowania podobna prace przy pakowaniu miesa w Irlandii polnocnej.Nie pobieram zadnych oplat przed wyjazdem-o szczegoly prosze na [email]
Mam do zaoferowania podobna prace przy pakowaniu miesa w Irlandii polnocnej.Nie pobieram zadnych oplat przed wyjazdem-o szczegoly prosze na [email]
Sylwciaw (gosc)
Z tego co widze to bedzies miala na reke jakies £150-160 no tydzien. Mysle ze mieszkanie to nie tylko z widokiem na morze ale i z jedzeniem, rachunkami itd.
Jezeli cos tam masz to możemy spróbowac zawsze to łatwiej w dwójke
odpisz na [gg] lub [email]
ja jade z itc i place tylko za ubezpieczenie za bilet na samolot oni placa,nawet za rejestracje w anglii placa oni albo pracodawca, a raczje pracodawca wiec powiem tyle tylko i wylacznie z nimi!
pozdrawiam
jedz sam bo porobisz 6tyg i stracisz kase
Temat przeniesiony do archwium.