hydraulik- jakie mam szanse w UK

Temat przeniesiony do archwium.
witam
mam zamiar ruszyc w poszukiwaniu pracy w UK, w zawodzie hydraulik nie wiem ile mozna zarobic w tym zawodzie, w PL marne grosze, znam sie dosc dobrze na robocie ale angielski na poziomie slabym :-(, czy polskie uprawnienia SEP moga mi sie przydac w UK czy raczej moge sobie wytrzec nimi .... :-), od 3 lat pracuje jako instalator piecy gazowych i na paliwa stale i takie tam nie bede zanudzal :-), wyksztalcenie mam inne bardzo odbiegajace od hydrauliki ale czego sie nie robi by miec za co zyc.
Pozdrawiam
bylem w UK w '05 i jade za 3 tygodnie znowu...co prawda pracowalem jako manager malego sklepu z antykami oraz jako webdesigner w jednym ale moge tobie powiedizec ze masz szanse jako hydraulik pod warunkime ze podepniesz sie pod ludzi z polski tzw. PAINTING DECORATING ktorzy czesto remontuja cale domy...i wtedy nauczysz sie malowac pokoje i masz pensje ok 12[tel]Ł /miesiac... jak masz pytania to wal

[gg] , [email]
sorry mialem na mysli '04... ahh te lata juz mi sie myla...
nie musze sie uczyc malowac :-), pare lat temu pracowalem jako malarz/gipsiarz/karton-gipsowiec ale wole hydraulike :-)

« 

Studia językowe