Jobs the young

Temat przeniesiony do archwium.
Wraz z dziewczyną planujemy wyjechać za pośrednictwem poznańskiej firmy Jobs the young do UK. Może miał ktoś z was styczność z tą firmą, korzystaliście z ich usług? Za wszelkie komentarze z góry dziękuję.
hej, ja mialam z nimi stycznosc... niestety nie bylo to przyjemne... zglosilam sie do nich bo mieli oferte do pracy tez w Anglii, mieli sie odezwac a tu nici, wiec skontaktowalam sie z nimi... a oni mi powiedzieli ze jesli chce wyjechac to musze im zaplacic !!!!!!! a jak wiadomo ZADNE BIURO POSREDNICTWA PRACY NIE MOZE BRAC PIENIEDZY ZA ZALATWIENIE PRACY!!!! nie wiem jak wy, ale radze sie dowiedziec wszystkiego szczegolowo zebyscie nie byli zaskoczeni, mam nadzieje ze Wam sie uda...
pozdrawiam
Nie polecam!!!!
Zdecydowanie odradzam. Firma wyciaga pieniadze i tylko obiecuje prace. Sprawdzone w przypadku ponad 15 osob!
Szkoda gadac ile to przeszedlem z ta firma, i to jeszcze nie koniec! Nie moge odzyskac pieniedzy, chociaz to ich wina i to oni nie wywiazuja sie z umowy!
Mimo wpisu w rejestrze wycinaja takie numery...
Poszukaj sobie lepiej innego biura. I nie plac w ogole za posrednictwo!!!!!!!
Jeśli można coś powiedzieć odnośnie tego biura to tylko tyle-TRZYMAJCIE SIĘ OD NIEGO Z DALEKA!!Dalej wisza mi pieniądze za wyjazd, który z ich winy nie doszedł do skutku i robią wszystko by sprawę umożyć. Polecam omijać ich biuro baaardzo szerokim łukiem!!
Prosze o kontakt wszystkich którzy mają problemy z tą firmą! [email]
Witam.
Ja i moi dwaj koledzy walczymy w prokuraturze z biórem o odzyskanie pieniędzy jakie wpłacilismy na ich konto.
Więcej informacji [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa