praca w Birmingham

Temat przeniesiony do archwium.
Hej
Szukam osob ktore byly kiedys lub wybieraja sie moze do Birmingham, UK. Chcialabym wyjechac tam w czerwcu w celu podjecia jakies pracy. Dostalam sie na stypendium na Erazmusa do tej miejscowosci. Szkola zaczyna sie od pazdziernika, ale ja chcialabym pojechac tam wczesniej, coby zarobic troche pieniazkow. Wyjazdu sie nie boje, bylam kilka razy w Stanach, mam CAE. Jedyny problem stanowi w tym momencie znalezienie pracy, no i oczywiscie zakwaterowania. Czy ktos sie tam wybiera???? A moze kogos zainteresuje propozycja wspolnego szukania pracy i wyjazdu?? Zawsze koszty mieszkanka byly by mniejsze, no i wogole razniej;) Czekam na jakies wskazowki propozycje, itp.
Hej.Może ja pojade do Birmingham.Poczatek lipca albo koniec czerwca.Jeszcze napisze jak cos.Pa
Ja rozniez dostałem sie na Erazmusa,wyjezdzam w pazdzierniku,natomiast planuje rowniez wyjazd do anglii w czerwcu aby zarobic troche pieniedzy itd,moj mail [email] sie moze cos wymyslimy pozdrawiam hey
Hej, ja jestem w Wolverhampton kolo Birmingham, to jest jakies 15 minut pociagiem moze nawet nie :) Przyjechalem tutaj zupelnie sam, pierwsza noc kima w hotelu, od rana poszukiwania mieszkania z lokalna gazeta, mialem szczescie bo juz w pierwszy dzien znalazlem mieszkanie, w ten sam dzien hodu do agencji pracji, skorzystalem z Prime Time w Walsall ale pewnie w B'ham tez jest. Wiec poszedlem tam, babka poprosila mnie zebym wpadl jutro, wpadlem wypelnilem jakies formularze i od razu dostalem skierowanie do pracy. Super sprawa bo do pracy mam 10 minut z buta z domu. Jesli macie jakies pytania to zapraszam na http://omniq.blog.onet.pl tam znajdziecie moje gg i maila. Pozdro
hejka!
Wybieram się również do tej angielskiej mieścinki, pracy narazie szukam przez neta, nocować przez jakiś miesiąc będę miała gdzie, ale później będzie problem. Chętnie z Tobą pogadam bardziej szczegółowo, mój mail [email] myślę o pracy w barze, a jak nie to au-pair, no nic , czekam na twój odzew, papatki
heja niezbyt czesto zagladam na to forum, niektorzy z was znalezli juz moja strone midlands.bo.pl w weekend ja uzupelnie o podstawowe informacje tymczasem zapraszam na forum
hej,
probowalam wejsc na tego bloga, ale nic z tego, moze cos pokreciles z adresem? pa!
u mnie ten adres dziala :)
Propozycja nie do odrzucenia:)

[email]
zlapalem kontakt z Sally Owen chyba pracuje w elite-services . moze wiesz cos na temat tej pani?Miala oferte pracy dla spawacza.Nie chce jechac w ciemno
czy jest cos takiego jak w londynie sciana pracy czy jest duzo polakow , GDZIE SIE SPTYKAJA????
Na dzien dzisiejszy krucho tu z praca, jestem zarejestrowany w kilku agencjach, plus dodatkowo odpowiadam na oferty z job center i nic, pustka.. wszedzie odsylaja ludzi. Przeludnienie?
Kurcze właśnie martwię się czy tam znajdę pracę?? Masz Insurance Number i dwie legalne pozycje w swoim CV, szukam pracy jako kelnerka, barmanka, itd. Chciałabym do Birmingham uderzyć. Opłaca się czy nie warto ryzykowac.??????????
przeludnienie??? od pół roku, ale zaczyna to dotyczyc całej anglii. Najlepiej przenieśc polske na wyspy, a nasz kraj wynająć :)
heh racja co do ewentualnej dzierżawy Polsi..tylko ciekawe co na to Kaczory :).. hm a tak na serio to czy w Birmingham można teraz znaleść jakąś pracę? (angielski CAE)
czesc, tez mam zamiar jechać do Birmingham, UK, pasuje mi pojechać w na początku czerwca bo w maju będe miał jeszcze mature, jestem na poważnie zainteresowany tym żeby pojechać z tobą (we dwóch zawsze to raźniej za granicą) łatwiej tez nam by było opłacić jakieś małe lokum na początek, jeśli pasuje ci taka osoba do towarzystwa to koniecznie pisz na maila [email] . P.S. niejade na żadne stypendium tylko normalnie do pracy na przynajmniej 4-6 miesięcy. czekam na kontakt, pozdro
jeśli zamierzacie wyjechac na stronie Polonia Birmingham http://bham.pl znajdziecie informacje kture mogą sie wam przydać
chce wyjechac do birmingham na poczatku lipca i zostać do końca wrzesnia i szukam pracy na ten okres, mam gdzie mieszkać, praa jakakolwiek - kelnerka pomo.c w kuchni, opiekunka. mam 20 lat i studiuje psychologie.prosze o kontakt [email]
Mieszkam w Birmingham od 2 lat. Jesli chcesz jakis kontakt daj znac na GG z przyjemnoscia na kieruja na prace lub zakwaterowanie moj kontakt to [email] l ub #GG-948152. Pozdrawiam z UK :)
Witam
ja rowniez wybieram sie do Birmingham latem. niestety jade tam sam i jakby ktos chcial wraz ze mna zapraszam, moj mail: [email] ( nie sugerujcie sie ze 74 to moj rocznik, jestem o wiele mlodszy:P) pozdrawiam
Hej, zamierzam studiować w Birmingham i tez chciałabym tam wyjechać na czas wakacji ( od czerwca ). [email]
Cześć,
Ja mam FCE, zamierzam zdawać CAE w grudniu albo w marcu. Mam zamiar wyjechać na lato na Wyspy. jak coś wiecie, dajcie znać:)
Odpuściłam sobie pośredników, a razem chyba raźniej wyjechać;).
[email]
Pozdrawiam
Pati
witaj .ywoja wiadomość jest z dosyć dawna ale jak wyczytałem wybierasz sie jakoś na dniach... ja mam zamiar wyjechac jak najszybciej stąd ,podzielam twoje zdanie ze bedzie razniej i na pewno łatwiej bedzie znalezc jakis kąt...wiec jezeli nie zmieniłas zdania jestem gotów czekam na wiadomość.pozdrawiam.
witam wszystkich.
witam. mam 32 lata i żadnych perspektyw na godne życie w tym kraju .przez kilka lat prowadziłem działalnośc niestety "łożenie" na państwowe posady doprowadziło mnie i moją rodzine do tego ze nie mamy w tej chwili nic . to co zostało przeznaczam na bilet ostatecznej szansy.jeżeli jest osoba która ma podobne zamiary to my sle zzże będzie rażniej jechac tam nie w pojedynke.na pewno łatwiej bedzie znalezc dach nad głową.ja jestem gotów jeczac nawet zaraz mój nr.dla ułatwienia kontaktu 5[tel]marek
Witam, od dwóch tygodni jestem w Walsall z moją siostrą i szukamy pracy. Może orientujesz się gdzie można ją znaleźć, byłyśmy już prawie we wszystkich agencjach w Walsall i jak narazie nie odzywają się. Pozdrawiam kasia
witam, mam konkretne pytanie. czytalam wszystkie wpisy na temat pracy w Birmingham i troche mam stracha. W przyszlym roku jade tam studiowac zaocznie na studia podyplomowe europeistyke i musze sobie jakas prace znalezc. Znam angielski na b. dobrym poziomie, mowie po niemiecku na poziomie native speakera, mieszkam od kilku lat w niemczech gdzie koncze jeden z najlepszych uni, studia socjologiczno-lingwistyczne na tytul magistra. Pracuje w niemczech jako studentka w domu spokojnej starosci oraz w biurze jako sekretarka(excel,word,etc.) Niech mnie ktos prosze pocieszy i powie ze sobie jakas prace znajde...? :-/ nie chodzi mi o cos extra, wystarczy care assistant, kelnerka, cos w hotelu... mysliscie ze mam szanse? ja na serio sie boje... wiem ze nie jest kolorowo.
Witam wszystkich. OD ponad pół roku mieszkam w Birmingham. Aktualnie straciłam pracę i paru moich znajomych z firmy. Pracowaliśmy w warehause - oczywiście zamówienia skończyły się pewnego dnia tak więc nasza praca się skończyła. Zarejestrowana jestem w wielu agencjach, jednakże wiele razy zostałam oszukana. Agencje obiecuję pracę...zazwyczaj kończy się tylko na obiecywaniu. Kiedy przyjechałam w zeszłym roku w sierpniu, było dużo ofert pracy, agencje wręcz same biły się o pracowników; teraz od kilku miesięcy czasy się zmieniły...:(Jestem bezradna. Jeśli ktoś ma namiary na jakąkolwiek pracę będę bardzo wdzięczna za informacje.
54[tel]to mój numer GG. Jeśli ktoś ma namiary na jakąkolwiek pracę w Birmingham. Proszę o kontakt. Jestem zainteresowana pracą w laboratorium (szpital lub inne instytuty badawcze) jednakże narazie zadowolę się dowolna pracą. Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa