Poszukuje pracy na wakacje w Anglii

Temat przeniesiony do archwium.
31-49 z 49
| następna
to ja tez poprosze o te namiary
[email]
jestem zainteresowana praca na wakacje,wiec jak wiecie o czyms to mowcie ;)
tu juz pewnie nie zajrze wiec prosze pisac maile
pozdrrr :)
Jeżeli znacie angielski,to wejdzcie na stonę Euresu.Tam jest wiele ofert pracy.
Witajcie szukam pracy na wakacje (czerwiec lipiec sierpień) za granicą mam 19 lat znajomość języka niemieckiego i angielskiego w zakresie podstawowym.Proszę o pomoc
[email]
haha smieszni jestescie, no nie obrazcie sie, ale w taki sposob na pewno pracy nie znajdziecie. nie rozumiem, dlaczego czekacie az ktos wam cos przysle? dzialajcie! macie internet wiec nie ma problemu!
co do pracy na cyprze to wiele firm takie cos zalatwia, ale czy warto placic? lepiej samemu cos znalezc.
co do nieletnich... w tamtym roku pracowalam w uk majac 17 lat (18 w pzdzierniku), sama sobie wszystko zalatwilam. jak ktos ma 16 to raczej ciezko bedzie. tak mi sie wydaje, bo nie slyszalam jeszcze o takim przypadku.
tak wiec jak ktos jest zaradny i naprawde chce wyjechac, to wyjedzie. a jak ktos nie jest, to bedzie prosil innych o namiary, o odstapienie pracy i takie tam.. a takie cos raczej dobrze sie nie konczy. a chyba nie chcecie na wakacjach siedziec w domu?
zaraz pewnie mnie tu ktos zjedzie, ale chcialam wam po prostu cos uswiadomic, takze wziac sie w garsc i szukac!
jesli ssiesz to masz 1000f na miesiac. co ty na to?
LUDZIE WEŹCIE SIĘ W GARŚĆ!!!!
Czy Wy na prawde liczycie na to, że ktoś Wam wyśle gotowe oferty i pomysły w mailu????!!! Ha ha ha xD
Proponuje wziąc się ostro do roboty, bo wakacje za pasem, czas leci, bilety drożeją...
Na początek polecam forum luizjanny84, tam znajdziecie całą masę bezcennych informacji typu: co, gdzie, jak i po co.
Najlepiej zdecydować GDZIE konkretnie chcecie jechać i JAKIEJ pracy szukacie. Wtedy pozostaje już tylko wertować oferty mieszkan i pracy i DZIAŁAĆ!!!
Wszystkie potrzebne linki macie na forum luizjanny. Korzystajcie z tego, że ktoś odwalił kawał dobrej roboty pisząc to wszystko i czytajcie dokładnie!!!
Gwarantuje, mi to pomogło :) jadę pod koniec kwietnia do UK, mam fajne mieszkanko, wiem gdzie biegać za robotą.
Zyczę powodzenia i RUSZCIE SIĘ!!! SAMO NIE PRZYJDZIE!!!
pomózcie mi znalesc prace lub namiary na prace w Anglii. Chce wyjechac w lipcu z chlopakiem. Nie wiemy jeszcze gdzie. Prosze dojcie jakies namiary. Z gory wielkie dzieki. Pozdrawiam. Moj [email] Magda
hej jezeli mozesz to przeslij mi tez te namiary na cypr z gory dzekuje [email]
interesuje mnie ta praca na cyprze moj meil [email] prosze o namiary
cookie podaj link do tego forum luizjanny
dam prace opieka nad 2 letnim chłopcem mozna zacząc od zaraz nr 661042301
poszukuje opiekunki dla dziecka 2 letniego w szczecinku gwarantowany nocleg i jedzenie nr 661042301
dzwoniłam do Pani w sprawie oferty , niestery chyba podała pani zły numer pozdrawiam
jeju ludzie jacy wy jestescie naiwni! Myslicie ze napiszecie posta ze szukacie pracy i ktos wam odpowie i pomoze? Gdzie wy zycjecie! Ludzie w anglii pracy nie maja i szukaja , a wy chcecie zeby ktos wam zlatwil? Mnie to normalnie smieszy jak zalozy ktos posta ze prosi o pomoc w znalezieniu pracy i sto osob sie pod tym dopisuje! Uwazam to za chore!

Po drugie, tylko jacys oszukancy w ten sposob wam pomoga, a wiec uwazajcie na tych milych na forum ktorzy oferuja prace.
Witaj. mam 17 lat i idę do 2 klasy Liceum Ogólnoksztalcącego Jestem chętny tą pracą bo jestem doswiadczony mam 2 braci młodszych i wiem co to jest opieka nad maleńką osobą.Jesli bedziesz zainteresowana to napisz [email]
Witaj. mam 17 lat i idę do 2 klasy Liceum Ogólnoksztalcącego Jestem chętny tą pracą bo jestem doswiadczony mam 2 braci młodszych i wiem co to jest opieka nad maleńką osobą.Jesli bedziesz zainteresowana to napisz [email]
cześć interesuje mnie ta praca na Cyprze jaka to praca jestem zainteresowana na okres wakacji pozdrawiam i proszę kontakt.
czesc!jestsmy studentkami i chcialysmy jechac na wakacje do angli do pracy.jesli mozesz to przeslij wszystkiwe infoprmacje na tenat tej pracy. na meila [email] .dzieki
sory mal byc cypr;]
Temat przeniesiony do archwium.
31-49 z 49
| następna