Irlandia czy anglia?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich :)
Pisze w tym roku mature i od polowy maja do pazdziernika bede mial wolne. :) Pozniej oczywiscie powrot do Polski i studia. :) Zamierzam wyjechac do Anglii lub i Irlandii i sobie troche dorobic, a przy okazji podszlifowac swoj angielski. Bede mial juz ukonczone 19 lat, ale jestem ciekaw jaki jest stosunek pracodawcow do takich "gnojkow".. [-; Nie zalezy mi na przywiezieniu do Polski wielkich pieniedzy.. ale jakby wpadlo pare tysiecy to bym sie nie obrazil. Jak to jest z praca w Anglii w moim wieku? Sa szanse? Gdzie latwiej i szybciej mozna ja znalezc? W Anglii czy Irlandii? :) Moj angielski nie jest zly. :) Powiedzmy poziom srednio zaawansowany. Jestescie w stanie mi cos doradzic? :)
Oczywiscie chetnie nawiaze konakt z osobami planujacym wyjazd w maju/czerwcu. :) [gg]
w tym roku pisze mature i chce wyjechac z koleżanka do anglii lub szkocji czy iralandi do pracy...mature zdaje na pozimie rozszerzonym..ale moja znajomosc nie jest wspaniała...chodz jestem bardzo komunikatywana barałam 2 razy udziła w wymiana miedzynarodowych gdzie uczesczałam do szkoły i porozumiewałam sie tylko po angielsku zas moja koleznka jest w moim wieku lecz maturke pisze w przyszłym roku(technikum)jej znajomosc angielskiego jest dobra.nie znam kompletnie sie gdzie co i jak w angli jka znalezc prace czy cos takiego ...traktuje to jako przygode a nie wielkie zbijanie kokosów...czas ktory chce spedzic poza domem jest okolo 2 miesicy mysle przeciez trzeba troszke odpocząc po tak dosc ciezkim roku...nie mam zielonego pojecia iel trzeba zabarc ze soba pieniedzy ale 500 funtów jest to dla mnie nie wiem czy do osiagniecia kwota gdyz wyjazd mój ma byc samodzielny a nie zpomoca rodziców ..czy tyle naprawde trzeba wziąć?? jak tak to jzu zaczynam zbierac;/ a i co do teminu ja nie wiem chłopaki jak wy ale ja w maju nie jade;/ matura ustana hallo jescze została ....mnie czeka ostani egzamin 18 maja... a wyniki.... nienie na to musze zaczekac ..moja wymarzona uczelnia ....składanie papierów....jezeli chodzi o terim to my w takim razie odpadamy :) jak cos to mozna sie odezwac na [gg]

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa