czy ciezko jest sie dogadac z anglikiem???

Temat przeniesiony do archwium.
wyjezdzam w lipcu do UK na praktyki w hotelarstwie, slyszalam ze bardzo ciezko jest sie tam dogadac z rodowitymi anglikami bo oni mowia bardzo syzbko i niewyraznie czy to prawda???jestem na poziomie intermediate lub upper intermediate, napiszcie cos prosze jesli ktos z was juz tam byl i doswiadczy tego dzieki
nieprawda.... dogadanie sie z Anglikami nie stanowi wiekszego problemu, tym bardziej jak jestes na poziomie upper intermediate. Jak oni widza ze nie rozumiesz to zaczna najwyzej mowic wolniej! Ja nie spotkalam sie z zadnymi problemami odnosnie dogadania sie z Anglikami (chyba ze mowia typowo polnocnym akcentem... :)
Pozdrawiam!
Nie wiem jak wy, ale ja to mam czasem problemy z dogadaniem sie z niektorymi Polakami bynajmniej nie ze wzgledu na moje marne umiejetnosci językowe...
:)
ja kiedyś pracowałam w sklepie w Londynie i nie miałam problemów... do dnia gdy przyszedł pewien facet i powiedział 'Marlboro, please' (potem zajarzyłam0, ale nie słyszałam tam ani 'marlboro' ani 'plese' :)) :)) :))
bardzo łatwo jak zna polski :))))
Jak znajdziesz Anglika co zna polski.... to bedzie wieeelki sukces...
Pozdrawiam
SPRAWDZIANY + odpowiedzi do angielskiego Matura Success


CHCESZ PISAĆ SPRAWDZIANY NA BDB Z J. ANGIELSKIEGO??
Mam do zaoferowania testy, sprawdziany, kartkówki do książki
Matura Success Intermediate
Matura Success Pre Intermediate
Matura Success Elementary
---TANIO--- wszystko odbywa sie sprawnie, szybko, wysyłka to 0zł. Czas realizacji do 24h. Serdecznie zapraszam.

Kontakt: [email] lub [gg] .
SPRAWDZIANY + odpowiedzi do angielskiego Matura Success


CHCESZ PISAĆ SPRAWDZIANY NA BDB Z J. ANGIELSKIEGO??
Mam do zaoferowania testy, sprawdziany, kartkówki do książki
Matura Success Intermediate
Matura Success Pre Intermediate
Matura Success Elementary
---TANIO--- wszystko odbywa sie sprawnie, szybko, wysyłka to 0zł. Czas realizacji do 24h. Serdecznie zapraszam.

Kontakt: [email] lub [gg] .
SPRAWDZIANY + odpowiedzi do angielskiego Matura Success


CHCESZ PISAĆ SPRAWDZIANY NA BDB Z J. ANGIELSKIEGO??
Mam do zaoferowania testy, sprawdziany, kartkówki do książki
Matura Success Intermediate
Matura Success Pre Intermediate
Matura Success Elementary
---TANIO--- wszystko odbywa sie sprawnie, szybko, wysyłka to 0zł. Czas realizacji do 24h. Serdecznie zapraszam.

Kontakt: [email] lub [gg] .
bardzo prosto ,trzeba tylko słuchać i mysleć nic więcej .powodzenia
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Zagranica