Czy 16-latek może?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!

Czy 16 latek może wyjehać do Anglii pracować?

Pozdrawiam.
Może jednak ktoś wie??
nie nieestety od 18 lat dopiero mozesz pracowac :)Tez mam 16 i sie dowiadywalam
POZdrawiam
mozna na okres sezonowy wcale nie trzeba miec skonczonych 18-stu najlepiej jakbys tam mial jakiegos znajomego ktory moglby juz sie rozejrzec tam za praca dla ciebie, a jezeli nie masz takiej mozliwosci to popytaj sie w najblizszych urzedach - choc watpie zeby oni tam posiadali takie informacje... lub po prostu szukaj firm ktore poszukuja osob w wieku od 16 lat na wyspach... zycze powodzenia
Zgadza sie 16 latek moze pracowac w UK. Sam mam 16 lat i planuje wyjechac do UK w wakacje...moj brat jest w uk i pracuje i mowil ze preacy dla 16-latkow jest duzo i to dobrze platnych...jelsi cos blizej bede wiedzial to podam, ale i wy jak bedziecie mieli jakies strony gdzie sa oferty pracy od 16 lat to wysylac na [email] podac mi maila tez bede wysylala:D Pozdrawiam!
Weś się dziecko lepiej do nauki !! żeby nie jeździć do Angli tylko mieć dobre wykrztałcenie, i pracować za dobre pieniądze w Polsce. Denerwują mnie takie osoby, a rodzice nic Ci nie mówią, nie zabraniają takiego wyjazdu ?? Bo mnie rodzice kategorycznie odmówili by wyjazdu w tak młodym wieku.
Więc lepiej się zastanów !!
"wykrztałcenie", "odmówili by","Weś" >>> "Weś się dziecko lepiej do nauki !!"
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Matura

 »

Pomoc językowa