praca w londynie

Temat przeniesiony do archwium.
hej poszukuje ludzi do wyjazdu do londynu z w miare dobrym angielskim checia do pracy optymistow 28-29.06.2005 prosze sie zglasza na meila [email] prosze o konkretne oferty zalezy mi na tym bo mozna sie zrzucic na mieszkanie. mam 18 lat a w londynie bede juz trzeci raz ale po raz pierwszy ide do pracy!!
Nio hej!!ja też zamierzam z kolezanką jechać do londynu do pracy tak w połowie lipca!!jeszcze nie znam konkretnych ofert, byłam w londynie ale nie w pracy,jak możesz to poleć coś albo sie odezwij do nas,dzieki:*
Hej
chcę pojechać do Londynu do pracy na wakacje - początek lipca, mam 16 lat i kumpla w tym wieku w londynie, wyjechał rok temu i już nie wrócił, daj znać jeśli chesz :]
mam lat 19 i chce jechac do pracy do londynu badz okolic jednakze przeraza mnie fakt iz nie mam tam nic pewnego ani tez nawet nie orientuje sie w tych niepewnych ofertach.jesli jednak ktos mial by jakies namiary z checia sie dolacze i doloze do czynszu i zycia.nie moge sobie jednak z przyczyn finansowych pozwolic na wyjazd,ktory mi sie nawet nie zwroci.zycze powodzenia w szukaniu:)a jesli zaistnialaby mozliwosc wspolpracy jestem jak najbardziej za,termin jest sprawa do ktorej sie dostosuje
hey:) mam pytanie co do wyjazdu do pracy do Londynu!!bardzo chciałabym pojechac, ale nie mam pewnej pracy:/ czy TY masz juz załatwioną prace, jeśli tak to jak Ci sie udało to zrobic:D czy moze jedziesz w ciemno????? gdyby było cos pewniejszego chętnie bym sie wybrała z TOba.... ;) wiec jak mozesz odpisz... papa
ja też byłbym chętnydo wyjazdu w tym okresie angola znam mam FCE a ofert szukam :)
ja też byłbym chętnydo wyjazdu w tym okresie angola znam mam FCE a ofert szukam :)
witam mam zamiar razem z kolega na poczatku lipca (tj. gdzies 1.07.2005 wylot z warszawy)wypad do anglii w celu zarobku, planowany powrot koniec wrzesnia, prosze o info na maila chetnych
czesc co moge powiedziec jak wszyscy sie zwalicie w wakacje to bedzie ciezko dla was poniewaz przyjezdzaja rowniez studeci nie tylko z polski ja i z calego swaita szukajcie teraz pracy juz na internecie lub u znajomych w anglii fajna atrona gdzie mozna znalesc prace a rownierz popularna to www.londynek.net
też sie nad tym właśnie zastanawiałam,interesują mnie przede wszystkim ceny. Jeśli mogłabyś to możemy o tym pogadać na gg mój nr 3000303.
czesc ja siedze jzu w londynie 2 lata jak chcecie cos wiedziec to piszcie mi na moja skrzynke postaram sie jak najszybciej odpisac
czesc alicja ja wlasnie tez sie wybieram do londynu , wyjezdzam 29.06.05 z katowic pozdrawiam !!!
czesc ludzieska :)

je jestem w Londynie dopiero jakies 11 dni
ale sie juz w miare zadomowilam jestem tu jako aupair
na 3,4 miesiace tylko
ale jak ktos chce wiedziec cos wiecej na temat Anglii, Londynu,
pracy szczegolnie jako aupair
a takze warunkow zycia prosze piszcie
chetnie sie podziele moimi uwagami

poza tym chce rozpoczac studia
na Akademii Pedagogicznej w Krakowie
za pare miesiecy na anglistyce
wiec jak ktos z was studiuje tam
lub mam zamiar
to tez moze cos napisac,
czekam
ps. jak chcecie to podajcie wasze maile!
Ewelina
czesc Ewelina,hehe z chęcią wyjechałabym juz od zaraz do Londynu do parcy jak aupair,tylko daj jakis cynk :D a tak powaznie to znam ang very good, jestem na 1 roku studiow,ale zamierzam zdawac do wrocka na lepszą uczelnie,moj mail [email] znajdziesz czas napisz proszę :)
Witam:) przeczytałam ze jestes au pair i chcem sie wiecej cos o tym dowiedziec bo ja tez chce wyjechac na taki program tylko sie wiesz obawiam ze wszystko tak kolorowo wyglada tylko z Polski..bede wdzieczna jak mi napiszesz co i jak z tym aupira:) pozdroweczki serdzeczne i dziekoweczka:*
hej. bylam w anglii jako au-pair 3 miesiace (a pojechałam na 9). moim zdaniem wszystko zalezy od szczescia. jesli trafisz na fajna rodzinke to looz ale jak nie to bedzie nieciekawie bo agencja ma cie gdzies jak juz dostana pieniadze. powodzenia
czesc ja tez jestem w londynie od kilku dni sluchj nie moge znalesc pracy mozes mi jakos pomuc mieszkam na akton jak bys mogla to napisz na moja skrzynke www.conchra.o2.pl
czy mozna wyjechac jako au pair na 2 miesiace?
czesc ewlinka jezeli masz jakies namiary na jakakolwiek prace odpowiednia dla dziewczyny w londynie to byłbym wdzieczny bo moja dziewczyna tam jest i nie moze nic znalesc odpowiedz prosz na [email] z gory bardzo dziekuje :)
cześć ewelino! moja siostra agnieszka 19 lat i jej chłopak są już ponad tydzień w londynie i szukaja pracy. oboje bardzo dobrze znają angielski.gdybyś mogła im jakoś pomóc, będziesz wiedziała ojakiejś pracy, proszę daj im znać. to nr mojej siostry: [tel]. szukają czego kolwiek bo kończą się im już pieniądze na mieszkanie. z góry wielkie dzieki w ich imieniu
ja bylam bymzainteresowana wyjazdem do pracy do londynu praca wlasnie od konca czerwca mam 19 lat ale chciala bym jechac z swoim chlopakiem on ma 22 jakie masz oferty pracy mozesz cos zalatwic czeba znac dobrze jezyk?? prosze odpisz
czesc ja bym byla zainteresowana praca w londynie tylko musiala bys mi powiedziec co i na jakich zasaach masz mozliwosc zalatwienia jakiejs pracy do bedzie bezposrednio w londynie czy gdzies kolo ja mam 19 lat ale chcialam jechac z moim chlopakiem on ma 22 trzeba znac dobrze jzyk ? interesowal by mmnie wyjazd koniec czerwca z kad ty wogule jestes? prosze daj odpowiedz na [email] bardzo mi zalezy
czesc mam naimie kinga imam 19 lat tez chcialam wyjechaz moim kolega termin mi odpowiada ale masz juz cos tam zalatwione?? cczy jedziecie szukac? prosze daj jak najszybciej odpowiedz na mojego meila [email]
z tym FCE to niewiele tam zrobisz.. :P
Witam.mam na imie Piotr ,34 lata.Jestem zainteresowany wyjazdem do Anglii.Prosze o wiecej szczegolow.Moj [email] tel.-[tel].
Hej :-) Nazywam się Kaska i też chciałabym wyjechac za granice na wakacje do pracy.Moglabys mi przeslac na maila jakieś szczegóły?THX z góry i poozdrawiam
uwazajcie z tym londynem, pracowlam tam cale zeszle wakacje i wiem mneij wiecej jak sie sytuacja przedstawia..ogolnie jest ciezko o prace, szczegolnie gdy jedzie sie kolo lipca bo jest to juz dosc pozno.dlatego najlepiej kminic jak sie da by miec jakis punkt zaczepienia a nei jechac w ciemno bo w tym roku moze to byc jeszcze bardziej ryzykowne. w pewnym momencie to czy sie zna angielski przestaje byc wazne bo jak nei ma pracy to nie ma..ja wylazilam sobie (no i studiuje anglistyke) ale byla to po prostu kwestia szczescia.
dla tych szukajacych pracy: poszukacje w Mc Donaldsie tam ciagle kogos potrzebuja a teraz jeszcze nie ma tyle ludu to moze dacie rade.Wszystko odbywa sie w "glownym" McDonaldsie na Marbe Arch(w 1szej strefie jesli dobrze pamietam) i jesli nic sie nie zmienilo to w poniedzialki (tylko i wylacznie 1 dzien na rekrutacje) od 11.ale warto jeszcze sprawdzic bo moglo sie cos zmienic.trzeba sie skierowac do tego dolnego pietra, tam dadza wszystkie papiery i umowia na rozmowe jesli bedzie ok. zycze powodzenia

ps a dla tych co jeszcze tam nie byli- w londynie drogo, oj drogo :)
ale super miasto tez, nei zaprzecze
Też bym chciała jechać do Anglii na lipiec i sierpień. Tylko nie wiem czy lepiej jechać w ciemno czy szukać może ofert pracy przez internet albo w biurach pracy?
Piszcie na [email]
Temat przeniesiony do archwium.