workuk lub TEE

Temat przeniesiony do archwium.
czy ma ktoś jakieś doświadczenia z tymi biurami bo chciałbym wyjechać z którymś z nich proszę o kontakt [email] lub [gg]
witaj.Zdecydowałaś sie na wyjazd? ja zarejestrowałam się w work uk...opinie na jego temat na forum były różne ale jak to w życiu bywa nie każdemu sie dogodzi.Ja muszę wyjechać, muszę zarobić i jadę z przyjaciółką....tzn...waham się jeszcze, dlatego tu jestem...szukam informacji wciąż i wciąż...może masz jakieś...Pozdrawiam
stanowczo odradzam firmę workuk!!! wyjechałem przez nich razem z żoną (opcja "together" i "accomodation on site") i oszukali nas co do zakwaterowania, przez telefon obiecali jakie to bedzie dobre zakwaterowanie i że ma być w przy hotelu a na miejscu okazało się, że to bagno (1-en obskurny, zdewastowany, niuemeblowany pokój dla nas i jeszcze drugiego małżeństwa, 10km oddalony od hotelu, bez żadnego połączenia autobusowego) i wróciliśmy po 3 dniach. Teraz nie chcą nam oddać pieniędzy, twierdząc, że jest tylko i wyłącznie sprawa pomiędzy nami a hotelem - więc uważajcie!!! My straciliśmy 6.500zł !!!
Ktos jescze korzystal ostanio z tej firmy, mam dokumenty do podpisania, ale po poscie Boba75, chyba zrezygnuje.
Lepiej się nie zastanawiaj tylko na pewno zrezygnuj z ich usług. Z nami wróciło z UK również to drugie małżeństwo a TEE wiedząc o problemie z zakwaterowaniem nadal wysyła tam ludzi inkasując za to kolejne pieniądze. Obyś to Ty nie trafił w to samo bagno co my.
Ja mam dobre doświadczenia z tee.załatwili mi prace i zakwaterowanie tuż obok hotelu,w którym pracowałam.Pracodawcy byli ok,mieszkanie tez(choć oczywiście żadne mega luksusy).
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa