Pyt. do wyjeżdżających z LSJ

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś z Was wyjeżdża w tym roku na program SWE za pośrednictwem LSJ? Jeśli tak, to podajcie mi proszę faktyczny koszt tego wyjazdu. A dla tych co już wrócili z SWE - jak było i czy warto jechać?
ja mam zamiar jechać z n imi w czerwcu.
jeśli chodzi o koszt to oprócz tych 1300zł co trzeba im zapłacić. należy doliczyć koszt ubezbieczenia i przejazd do anglii(2 strony ok 450 zł)
no zobaczymy jak będzie. dołaczam się z prośbą o in formacje od tych co już wyjechali
ja bylem w zeszlym roku
[email]
jesli chodzi o koszty to mi powiedziano ze sa przeloty samolotem w cenie 80 zł w jedną stronę a czy jakies opłaty na lotnisku trzeba wnieść skąd ci wyszlo 450 zł trochę mam wątpliwości jesli chodzi o tą firme czy ktos juz był na praktykach z tej firmy czy leci się w ciemno...
[wpis usunięty]
Naprawde jest tak tragicznie.Nie mają zamiaru oddać ci pieniędzy za wykupiony bilet.Czy jest choć jedna osoba zadowolona z etej firmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mam pytanie, próbowałeś odzyskać od nich pieniądze???
bo z tego co piszesz to oni nie wywiązali się z umowy...
pzdr
Interesowalem sie wyjazdem na SWE.Wyslalem kilka mejli do firmy z zapytaniem o szczegoly.Minal tydzien i na zaden nie dostalem odpowiedzi ????? Nie bardzo wiec dbaja o klienta i nie wzbudzaja zaufania.
Poza tym dosc sie naczytalem na roznych forum o ich nierzetelnosci.
Mam przykre doswiadczenia (Work 4 you, Bratniak - zwrotu zaliczki nie mam do dzisiaj - minal rok) ale jeszcze raz chcialem sprobowac. Juz wiem ze nie.
Ja bylam z LSJ na kursie jezykowym i zdecydowanie odradzam! Po przyjezdzie na miejsce okazalo sie, ze rodzina u ktorej mialam mieszkac, byla przygotowana na moj przyjazd, ale... tydzien pozniej :/ Zalatwili mi inne lokum na szybko, ale wtedy musialam juz mieszkac z Polakami, co mnie zbytnio nie cieszylo.
Ponadto zarekomendowali mi dojazd i potem okazalo sie, ze dzieki temu wybralam opcje najdrozsza z mozliwych.
Pozdrawiam
do Klient.Ja też intertesowałam sie wyjazdem na SWE z firma LSJ.Wydaje mi sie ze sa nierzetelni a na internecie nie znalazłam zadnej pochlebnej opini o nich.Pisałam do Felberga tez organizuja wyjazdy odpisuja na kazde moje pytanie.Czy ktos wyjezdzał juz z firmas felberg do pracy??????????
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja letnia 2005

 »

Pomoc językowa