LIMERICK kto był, jak tam jest ?

Temat przeniesiony do archwium.
Napiszcie mi prosze
czy w ogóle tam warto jechać - chciałam się cos o tym mieście dowiedzieć.
NIe wierze ze nikogo tam nie było
Ludzie pliss.
Jak nie bylo, pewnie ze bylo. Chcesz sie czegos dowiedziec pisz na maila [email] lub lap mnie na gadu 4161085. Pozdrawiam
Czesc Dori jestesmy wlasnie w Limerick co mozemy ci powiedziec jest mokro pa pa
Mam wielka prosbe do ludzi pracujących w Limericku:Kilka miesiecy temy wyjechal tam moj brat z narzeczona.Ona jakos sobie radzi ale Piotro z powodu braku znjamości jezyka angielskiego nie moze znalezc parcy i odnalezc sie w tym miescie. Jesli ktos wie,gdzie mozna znalezc prace i jezyk nie jestr potrzebny, piszcie do mnie na adres [email] Z gory bardzo dziekuje!!!!
Przyłączam sie do powyższego. Mój brat wyjechał tam miesiąc temu i też ma problemy z angielskim. Jesli ktoś miałby, jakieś propozycje pracy dla osoby ze znajomością ang na poziomie basic to proszę napisac na maila: [email]
Problemy z angielskim Anglicy i Irlandczycy rozwiazują zazwyczaj bezpłatnymi kursami ichniejszego języka.
hmm? on sam się stara jak najwięcej słownictwa przyswoić. Niestety, wiadomo,że zawsze jest paraliż przed rozmowami z ludźmi w obcym języku(pamiętam co czułam na maturze ustnej). Najwyraźniej nie słyszał o darmowych kursach. Może są one tylko dla osób już zatrudnionych? Głównie chodzi o znalezienie jakiejkolwiek pracy na początek, żeby móc się tam utrzymać.
Absolutnie nie są dla osób już zatrudnionych.
Jakie sznase ma na prace w Limerick nauczycielka języka niemieckiego, oraz mezczyzna po politechnice studia chemiczne i pracujacy w branzy biopaliwowej? Ewnetnulanie jakakolwiek praca na poczatek by sie zaaklimatyzowac i podszkolic jezyka i w miedzy czasie szukać czegosc lepszego.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne