Darek

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 115
...aaaaa wkurzylem sie i sam wyslalem.

Badzmy dobrej mysli

pr
gratuluje i czekamy tu z niecierpliwoscia na wyniki tej dzialalnosci :)
Ja też uważam że to zwykłe oszukiwanie biednych studentow. Koleś na tym nieźle zarabia ale beknąć za to musi. Proponuję iść na policję.
Ja ponad 2 tygodnie temu dałem się nabrać i wysłałem CV. Przedwczoraj dostałem list od tego oszusta - a włąściwie to była nieźle podrobiona umowa o prace. Gość nieźle kombinuje bo się na kopercie własnoręcznie nie podpisał. Za to jest podpis przy lewej pieczątce więc może zająłby się tym jakiś grafolog.
Na szczęście dzięki tej stronce nie wysałem kasy. Gośc sobie kazał w ciągu 5 dni odesłać umowe z kasą!
Oczywiście zgłosiłem sprawe już na Policje - wysłałem im też skany tej umowy.

Miejmy nadzieje że gościa posadzą na długo tak żeby innym skur****** się nie chciało kombinować!!!
gratuluję odwagi tym którzy zgłosili to na policję - teraz tylko czekać na ich ruchy, mam nadzieję, że coś mu zrobią a nie stwierdzą, że nic się nie stało, bo chyba do reszty straciłbym wiarę w polskie organy ścigania ;/...

informujcie o postępach w sprawie - ciekaw jestem jak sie skończy ta historia!
Pozdro @ll
[wpis usunięty]
aha z tego co czytałem dużo ludzi z krakowa miało podobną przygodę, jesli dostaliście list zwrotny albo jakiś inny dokument od tych oszustów to skontaktujmy się, razem możemy dostarczyć te materiały na policje... :] oczywiście jesli sie wam chce.

Paweł
[email]
Do osoby, która podpisała się "student - Kraków" -- czy możesz napisać coś więcej na temat tego, w jaki sposób przekazałeś tę sprawę Policji? Wczoraj również dostałem "umowę" i bardzo chętnie coś bym dalej z tym zrobił.

Z góry dzięki za informacje.

Bartek
[email]
Mnie także spotkała podobna przygoda.
Ten oszust odesłał mi formularz.
Mam zamiar pójść na policje.
hej,odesłałam im formularz , bo chciałam to sprawdzić i tak jak kilka osób dostałam dziś "umowe" od szanownego "pana Michała",wszystko wygląda tak jak pisaliście,wydaje mi się że faktycznie chodzi o te 80 zl i prawdopodobnie wiele osób nie dotrze do tego forum i postanowi zaryzykować,więc jeśli ktoś podejmnie konkretne działania (czyli policja itp.)to chętnie się dołączę,pzdr
Witam!
Też dzis dostałem owy formularz.Całkiem przekonywująco wygląda.Jakbym tu nie wszedł to pewnie bym zaraz te 80 im posłał:)
Już wcześniej byłem ofiara takiej akcji i sądze,że osoby które utopiły w tym kase powinny przejść sie na policje.Konto bankowe powinno byc jak najszybciej zablokowane, a jeggo wlasciciel powinien konkretnie dostać po dupie.Moja sprawa wyglądała w ten sposób,że odbierałem przesylke za pobraniem i zrobili mnie w konia, co prawda nie tylko mnie.Sprawe zgłosiłem i kasa do mnie wróciła,choć dość długo za tym czekałem.
Jeżeli chodzi o tą sprawe to myśle,że dane osobowe na nic nikomu by sie nie zdały,chodzi tu raczej o te 80pln.Biorąc po uwage,ze z 15 polskich miast, po 200 osób wyśle im kaske,to otrzymujemy:
80 x 200 x 15 = 240000pln
no ooo, za taką sumke to sobie wakacje można urządzić.
Dzięki za ostrzeżeie, bo ocaliłem swoje 80pln dzięki Wam!Pozdrawiam i dalej poszukuje pracy,bardziej realnej...
hhmm...dzisiaj przysłano mi formularze...nie wiem czy to moja kobieca intuicja czy wstępna faza "syndromu wirtualnego życia" przywiodła mnie na tę stronę...80 zł uratowane!!! :))) ukłon w kierunku zaangażowanych w sprawę AGH-ów :)
lalala ;-p
wstydziłbys się!!!!
o wy jedni chciałem was naciągnąc a wy nakryliscie moj szubrawy podstep, fu nie lubie was :DDD
to moze zaszalejemy??
Hejka własnie dostałem ta cholerną oferte od szanownego Pana Michała mam nadzieje ze ktos sie ze mna skontaktuje i razem pojdzie na policje trzeba tego H,,,ja dorwac co to za je... ny gosc ze studentami chce mu sie pogrywac?????? napiszcie mi co z ta irlandia lub innymi wyjazdami bo chetnie sie zabiore a co do goscia to czekam na jakis kontakt od was. Moze sie gdzies spotkac i obgadac ten temat??:)
hheheheheheheheheheheheheh
Widziałam Cię na uczelni zły człowieku!!!! Wysoki, czarny i owłosiony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Łapać go!!!!!!!!!!!
Hejak własnie dostałem ta cholerną oferte od szanownego Pana Michała mam nadzieje ze ktos sie ze mna skontaktuje i razem pojdzie na policje trzeba tego H,,,ja dorwac co to za je... ny gosc ze studentami chce mu sie pogrywac?????? napiszcie mi co z ta irlandia lub innymi wyjazdami bo chetnie sie zabiore a co do goscia to czekam na jakis kontakt od was. Moze sie gdzies spotkac i obgadac ten temat??:) Agh jest the best dzieki za info na temat tego Michałka.
Jeśli odpowiedziałeś na tę ofertę, to zapraszam na stronę:
www.DrIree.prv.pl

próbujemy coś z tą sprawą zrobić
Sluchajcie !!!! Bylam dzis w tej jego niby siedzibie w zabrzu na sikorskiego 11 i wiecie co zobaczylam???!!!!!!! Stara rozpadajaca sie rudere bez dachu i okien zarosnieta ,chyba nikogo tam nie bylo od 10 lat !!!!!!!!! Jest tylko NOWIUTKA skrzynka na listy,on je musi z tamtad wybierac,jesli jestescie z okolic i Was tez nabral ,pomyslcie o tym !!!!!!!!
[wpis usunięty]
hej my tez dalismy sie oszukac,dzieki waszemu formum nie wyslalismy zadnych pieniedzy!!!!jestesmy jak najbardziej za tym aby nie uszlo mu to bezkarnie...mamy propozycje aby naglosnic troszku te sprawe chocby w takim programie jak "Uwaga"..biorac pod uwage kompetencje polskiej policji nie liczylybysmy na jej pomoc....co wy na to?????
Nie, nie to byłem ja Mroczny Imperator, nic nie mam wspólnego z tym tanim oszustem Michałem. Frajer zadarł ze złymi ludzmi. Elyte kraju chciał wykiwać. Pewnie nawet co to fora internetowe. HEHE
Trzeba go wyśledzić. Szkoda, że tam nie mieszkam. Zaczaiłbym się na gościa i poszedł za nim prosto do jego domu. Czy ktoś inny mógłby to zrobić ?
Opisalem cala sytuacje podajac jednoczesnie link do tej strony i wyslalem maila na adresy:

[email]
[email]
[email]
[email]

w zeszlym tygodniu, czekam na reakcje ze strony organow scigania.
Zastanawiam sie, czy nie poslac cos takiego do prasy, kto wie, byc moze trafilibysmy wlasnie tu na lepszy oddzwiek...

pr
Dzieki za wiadomość fajnie ze Polacy trzymają sie razem.
a ja sie tak zastanawiam ze przecież ten oszust też pewnie natrafił na to forum....
ciekawe jaka była jego reakcja.
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 115