Darek

Temat przeniesiony do archwium.
91-115 z 115
| następna
też mi dzisiaj przysłali. czułem od początku że podpucha, wszystko takie fajne, i warunki nawet korzystne... jak w niebie... tylko w sieci firma nie istniała, ale cóż - kasa by się przydała :) . wysłałem, dostałem, nie przejujcie się - tak sie zawsze robi na wszelki wypadek, a potem sie sprawdza... no to sobie porozwożę pizzę po Krakowie :-P w sumie i tak w kraju lepiej :)
aha i dobrze by yło żey sie podowiadywac skąd będą jechać busy z różnych miast-może pare osób uda sie zawrócić bo nie wszyscy korzystają z forów internetowych. jeżeli to są setki nabranch studentów to może byc nawet główne wydanie Wiadomości...
aha, no i z tymi numerami kont koniecznie na policję, ale pewnie oszust nie jest tak głupi żeby podawać prawdziwe dane przy zakładaniu konta tylko w celu przekrętu
Wiesz,policja moze sprawdzic z ktorych bankomatow koles korzysta,przeciez przy bankomatach sa KAMERY !!!! Mozna wszystko !!!!
słuchajcie tam jest adres i miejsce czyli zabrze wiec ten huj musi tam mieszkac albo musi miec kogos tam kto odbiera te listy bo tak to przychodzilby one do nas spowrotem poczta jako niedostarczone albo ze nie ma takiego adresu mozna zrobic tam wzjazd na chate i dojsc do tego kto z nim wspułpracuje a potem dorwac huja

ja jestem zatym aby my torche wpieprzyc
sory ze klne al eczuje sie zdesperowany
wszedzie gdzie sie dało to powypisywałem na policje LUDZIE TEZ TAK ZRUBCIE NIE BADZCIE OBOJETNI
jutro ide na komisariat
miejmy nadzieje ze udupimy kolesia
ja znalazlem ogloszenie w czestochowie ten h**to po calej polsce porozwieszał
Ja mieszkam w Niemczech i do konsulatu w tej kwestii dzwonilam, i babka kazala uawzac, powiedziala gdzie mozna sprawdzic wiarygodnosc firmy, co oczywiscie kosztuje bo to kwestia prawnicza, ale pytajac tu i tam, okazalo sie ze tu nic nie ma, pic czyli nic! Cieszy mnie, ze jestesmy solidarni! Mam nadzieje, ze tym ktorym starczy cierpliwosci i nie boja sie zawilosci prawnych, dotra z tym na policje. Popieram calkowicie tych ktorzy zdecydowali sie walczyc o swoje. Jestem z wami. Macie racje i wspieram was!!! Chociaz moze wam tego nie trzeba. Oszustwo tepie pod kazda postacia!
ja dzis byłem na komendzie spisali protokół.Nic dalej nie moge zrobic ale jakos mi ulzyło troche ,moze komus sie uda nie nabrac.Apropo Apeluje do Was aby ZGŁASZAC TO NA POLICJE PONIEWAZ gdy bedzie wiecej takich przypadków to nie umozš tej sprawy tylko beda ja badac

na policji powiedzieli mi ze tam pisze "opłata-dokumenty"
moze to sugerowac ze te 80złoty to wlasnie za te 2 kartki papiery na przyszłos uwazajcie powinno pisac konkretnie "opłata za prace "
Mój kumpel wyslal poleconym i przyszedł zwrot
tez wyslalem poleconym jednak nie przyszedł zwrot
tez wyslalem poleconym jednak nie przyszedł zwrot
tez wyslalem poleconym jednak nie przyszedł zwrot
Uwaga! sprawa nie dotyczy wyłącznie studentów i nadal jest aktualna:-)
ogłoszenia tego człowieka/tych ludzi pojawiają się w ogólnopolskiej prasie, np. w warszawskiej Gazecie Praca. Tym razem firma nazywa się Thomas Gerstnner GmbH, adres: Birkigter Str.21, 01189 Drezno, a oferowana praca to winobranie i przycinanie krzewów przed zimą! Oferta wyglądała dokładnie tak, jak opisana na tym forum oferta pracy w fabryce farmaceutycznej :-) co do słowa (z wyjątkiem oferowanej pracy i adresu pracodawcy). cała reszta też identyczna - właśnie zamierzałam wysłać im 20 euro za pozwolenie na pracę sezonową, całe szczęscie trafiłam na to forum (dzięki forum na dresden.citysam :-)) i wybierałam sie na spotkanie informacyjne w pierwszysch dniach października!
Jeśli mozecie mi udzielic informacji Jak nazywał się facet załatwiający tą prace albo może sam pracodawca??? Ja ma Tomasza Chylaka- posredni i Thomas Gerstnner- pracodawca. Pomóżcie bo nie wiem co robic :(
Właśnie dostałam formularz i śmieję się do rozpuku, bo po pierwsze napisane jest Tomasz Chylak, a na drugiej kartce Thomas Gerstnner, więc jak to możliwe, że nagle zmienił nazwisko???Czy ja wyglądam na idiotkę.
Po drugie nie ma żadnej pieczątki. A wogóle, to odeśle mu na adres w Polsce formularz z fałszywym kwitem o dokonanej wpłacie, a zamiast zdjęcia swojego-zdjęcie jakiegos wampira i wielkie gów......Pozdrawiam wszystkich,
No tak - dokładnie to samo, wczoraj doczekałam się dokumentów, choć już nie wierzyłam, że przyjdą (takie krótkie terminy i takie opóźnienia!) no i teraz "mamy" 2 dni na wpłatę 80 zł. Od razu byłam pewna, że to jest SEDNO sprawy, te 20 euro. Czyli ściema.
Słuchajcie, trzeba założyć nowy temat z odnośnikiem do TEGO, aby w wyszukiwarce internetowej pojawiało się cokolwiek na hasło Thomas Gerstnner i aby jak najwięcej ludzi ostrzec!!!
stworzyłam:
https://www.ang.pl/UWAGA_Thomas_Gerstnner_GmbH_oferta_oszustwo_21081.html
ale nie wiem jak sprawić, żeby ukazywało się w wyszukiwarkach...
może ktoś pomoże? PLS to ważne!!
Jebany pedal dobrze ze kasy nie wplacilem ale dzisiaj przyszly formularze!!
dostałem ofertę tego tomasa i nie wysłałem mu nic i widze ze dobrze zrobilemteraz dostałem wiadomość na skrzynkę ze to oszustwo system ostrzegania działa i tak trzymac pozdro z pruszkowa
Acha, jeszcze cos...

Wczoraj dowiedzialem sie, ze 2 najlepsze burdele w Sosnowcu (do Zabrza chyba niedaleko, nie wiem, nigdy tam nie bylem) maja policjanci, nazwa jednego to "Alibi" drugiego nie pamietam.

Tym samym, wracajac do sprawy... wszystko jasne.

bez podpisu
Nie wysylaj nigdy nikomu kasy za pozwolenie na prace. Pozwolenie na prace zalatwia pracodawca i to jest jego sprawa. Ciebie to nie powinno kosztowac... hej!!!
Jesli chodzi o Drezno to ... Wroclaw ladniejszy...
[wpis usunięty]
http://www.mbank.com.pl/cafe/forum/read.html?f=1&i=750068&t=750068&sr=dd&pn=1
[wpis usunięty]
Temat przeniesiony do archwium.
91-115 z 115
| następna