Menchester-mieszkanie-praca

Temat przeniesiony do archwium.
Witamwszystkich. Mam zamiar jechac nawakacje do Menchesteru 20 czerwiec-październik. MOże ktoś mi udzieli infiormacji jak tam jest jeżeli chodzi o znalezienie jakiejś pracy, jak bnajlepiejznaleść mieszkanko przez internet i wogóle jaki klimat tampanuje????(angielski intermediate)Pozdro
Pierwsze i najwazniejsze - Manchester jest slawny z tego, ze tam zawsze pada deszcz. A prace to zalezy jaka - chyba cos znajdziesz w pubach, clubach itp. W internet szukaj Manchester + rooms to rent/houses to let.
Znalazlam strone : www.spareroom.co.uk
moze i slynie z tego ze jest deszczowe ale nie jest tak do konca. lato jest zazwyczaj bardzo cieple. Jednym z jego plusow jest to ze jest tam mniej Polakow nic na poludniu, czyli np. w Londynie, co jest wazne jezeli chcesz podszkolic sie w jezyku. Manchester jest duzym miastem, i dosyc ladnym (chociaz outskirts nie zrobily na mnie wrazenia;p) -natomiast Urbis ladnie sie prezentuje w sloneczne dni:-) No i akcent... na poczatku smieszny, ale duzo latwiej go zrozumiec niz ten w Liverpoolu;p Polecam to miasto:-)
Hmm... czlowiek wyjezdza tak dalko i nie chce widziec krajan... ale oki, dziewczyny moze sie spotkamy ?? :)
no coty Polscy faceci śmierdzą, no chyba ze jestes arabem to wszystkie Polki twoje.
Wiesz masz racje tak wlasnie pozbylem sie dziewczyny bo zakrecil sie jakis arab i ta zwariowala wiec jak ktos wybiera sie do Angli to bez panny !!!!
czesc mieszkam w manchester 2 lata jesli chcesz cos sie dowiedziec to napisz do mnie [gg]
WITAM!!! DOPIERO CO SIĘ ZAREJESTROWAŁAM .. MOŻE MI KTOŚ POMOŻE W ZNALEZIENIU POKOJU NO I CO SIĘ Z TYM WIĄŻE PRACY .PLISS JESTEM W DESPERACJI .MO MAILL [email]
Temat przeniesiony do archwium.