liverpol jest tam praca ?

Temat przeniesiony do archwium.
hej zamierzam się wybrac do liverpoolu, byłam w irlandii 2 lata i teraz chce spróbować w angli dokładnie interesuje mnie liverpol czy jest tam dużo polaków i co z pracą gdzie można znaleźć czy ktoś z was sie tam wybiera dajcie znać
pozdrowiaonka
basia
witam ja tez wlasnie chce wybrac sie do liverpolu i nieznam tam nikogo zabradzo a z kims chetnie pojechal bym pozdrawiam jakby co moj e-mail [email]
Mj najserdeczniejszy kolega pojechał tydzień temu do Liverpol, podejmując pracę z myślą o pozostaniu na stałe. Dla jego znajomych z pewnością to niepowetowana strata, ale wiem że on wymarzył sobie to miejsce na ziemi i niech mu się wiedzie, jak najlepiej!rnrnPozdrawiam wszystkich marzycieli o tzw. ziemi obiecanej. Marzenia się spełniają, pod warunkiem, że bardzo w nie wierzymy;-)rnrnŁobuziak;-)rnrnKuba, nos do góry z pewnością tam wyjedziesz. Trochę cierpilwości;-)
Elo ja jade do liverpolu;) 3 listopada.Jade sam ale do znajomego.Sprawa wygląda jednak tak że jak najszybciej będe chciał się od niego wyprowadzić.Jakby co to pisz na e-mail [email] i rzyczę powodzenia!

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa