Strony z ofertami pracy

Temat przeniesiony do archwium
Czy mozecie polecic mi jakies dobre serwisy z ofertami pracy w UK? Dotad korzystalem z www.jobcentreplus.gov.uk, ale potrzebuje czegos wiecej.
aaa czemu tylku z was nie mysli za bardzo?co? wystarczy wpisac w wyszukiwarke "job"
Szkoda, ze tylu pisze posty bez myslenia. Prosze o strony z polecenia, bo serwisow dotyczacych poszukiwania pracy jest masa, z tym, ze naprawde dobrych juz nie tak wiele. Zamiast przebijac sie przez kilkanascie, kilkadziesiat shitowych stron, wole zapytac na forum. Jasne?
jasne jest to ze nie chce ci sie szukac i na gotowe czekasz.kazdy by chcial.to jak juz znajdziesz te strony wez mi wyszukaj przy okazji jakas prace co?bo mi tu same szitowe wyskakuja
A po co wywazac otwarte juz przez kogos drzwi? Po to jest forum, zeby ludzie wymieniali sie doswiadczeniami. Podalem adres strony, ktora byla mi bardzo pomocna, pewnie komus tez sie przyda. Tak wiele wysilku wymaga dla kogos wpisanie w poscie uzytecznego adresu?
dziewczyny chyba wam sie zaczął okres hehe poco taki negatywny nastrój ja ci jedynie moge pomóc jesli chodzi o irlandie prosze
www.irelandjobs.pl
www.s1jobs.com szkocka wyszukiwarka
www.eures.pl dobra wyszukiwarka
www.irishjobs.ie
www.pracawwielkiejbrytani.pl
wpisz w wyszukiwarce fas to wyskoczy ci stronka bo niepamiętam to irlandzki urzad pracy jesli konkretnie ci chodzi o prace w uk to masz stronke z której sie cos dowiesz od pozostałych http://londynek.net/dyskusje/forum?... albo poprostu pogadaj z ludzmi z uk na gg najlepszy sposób zycze powodzenia narazie dziewczyny
Temat przeniesiony do archwium