Praca od lipca na wystach...

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich jestem studentem z Krakowa juz niedlugo koniec zajeć i chcialbym wyjechac do pracy na wakacjach,szukam ludzi z Krakowa,Przemyśla,Jarosławia badz okolic tych miast chcących wyjechac.Myślałem o Anglii,Irlandii badz Szkocji.Nie mam żadnej nagranej roboty więc dopiero na miejscu szukalibyśmy czegoś.Osoby chetne prosze o kontakt na @ badz gg-2721680 zdrawiam Paweł
Przepraszam za literowke w temacie;-)
Siema jestem z Przemyśla, tak jak i Ty tez poszukuje pracy w Angli .Chcialbym sie z kims wybrac z okolic Przemysla i Jaroslawia, zawsze w kilka osob razniej
odezwij się do mnie na maila,zdrawiam paweł
stary daj se spokoj...tu jest MASE polakow bez pracy...az mi ich zal...
Kobieto z Londynu...ale kto nie ryzykuje ten... a zreszta po uslugodawcy od którego masz internet nie wydaje mi sie że jesteś z Londynu;-)
a dlaczego mam se dac spokoj ? ty tam jestes i jeszcze bezczelnie nam odmawiasz przyjazdu. pewnie sie nie zalapalas na zadna robote i boisz sie coraz wiekszej ilosci polaczkow, ktorzy przyjezdzaja........muahahahaha.........jak to dobrze ze ja jade w mniejsze miasto ale nie powiem wam jakie :-P
Hehe podzielam ona odradza bo sie boi zalewu Polakow co i tak się stanie...a wracajac do mojej propozycji szukam jeszcze 1 osoby na wyjazd do szkocji okolo 10 lipca,kto chetny?
A co w tej szkocji mozna robic ? Macie cos nagrane juz ? Daj cos znac na maila to pogadamy .. [email]
Siemka wszystkim tez szukam pracy za granicą..lipca zamierzam gdzies wyjechac. Jestem z okolic szczecina.
Cześć,

Ja tez szukam pracy od lipca razem z kolega. Jesteśmy z Katowic. Chetnie byśmy się z kimś wybrali :)

Pozdrawiam Was serdecznie
Temat przeniesiony do archwium.