praca na lotnisku w uk

Temat przeniesiony do archwium.
hej! chcę wyjechać w tym roku do pracy do Szkocji na lotnisku. W tamtym roku prace tą zalatwial Guliver, ale w tym roku juz tam nie wysylaja. Wiecie może jakie inne biuro organizuja takie wyjazdy??
cześć , mam pytanie do ciebie , mam pięcioletnie doświadczenie w lotnictwie jako asystent kontrolera ruchu lotniczego czy masz jakieś kontakty lub numery telefonów gdzie mógłbym dowiedzieć się czegoś o pracy na lotnisku za granicą ?
Kolego, gdybyś faktycznie nim był nie musiał byś o takie rzeczy pytać innych!!!!!!!!!!!
no co ty, lufthansa!

myslisz ze asystenci kontrolera ruchu lotniczego to to samo co asystentki dyrektora? myslisz ze oni sa tez tak wszechstronni i rozgarnieci (o innych zaletach juz nawet nie wspominam, hehe)?
no nie wiem...
hej mam pytanie do Ciebie jakie sa zarobki jako kontroler ruchu lotniczego ??i gdzie pracowałeś ?? z góry dzięki za odpowiedz
Lufthansa Ty moze pracujesz w tej firmie ? Jezeli tak to pozdrawiam. Moze WAW ? Pozdro dla calej Lufy :)
By the way, Lufthansa to calkiem przyzwoita firma, nawet da sie wyzyc do ostatniego z pensji...
lufa ja moge tylko wypic postarajcie sie zrobic franka w rotacji w 45min lecącego na komplecie
murzyn i edek zrobią w 20 min ,a potem na turka........
Witam wszystkich z WAW.(szczególnie kumatych:)) Pozdrawiam też Związki Zawodowe które jak mogli to nie pomogli...
Zmieniłem firme na BA... Lepsza praca i płaca w funtach:P A pozatym bez problemu przyjmują, jedynie trzeba sporo czekać na przepustki. A z językiem nie ma problemu polaków jak Ivanów w Rosji. Zawsze ktos pomoże. Jedyny wiekszy problem to mieszkanie, cieżko znalesc cos taniego w poblizu. A zawsze mozna sie wkrecić na wspolokatora. Ja tak zrobiłem... A tak wogole to da sie wyzyć, dorobić i odłozyc... Jak ktoś jest z Lgs-u to niech pozdrowi Łańcucha starego wariata... Wiadomo chyba o kogo chodzi on jest charakterystyczny...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CAE - sesja letnia 2005