liverpool ??

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 41
poprzednia |
czesc wszystkim - chcialbym sie zapytac czy ktos z was wie jak wyglada sytuacja w Liverpoolu , ile mieszkania tam kosztuja do wynajecia i jakies orientacyjne koszty biletow autobusowych etc. Z gory dziekuje - pzdr
Radze omijac Liverpool z daleka... Wlasnie tu jestem, robota jest ale nie dla nas (cudzoziemncow), trzeba znac angielski w stopniu srednim, dostac NIN (nasz NIP), miec przynajmniej dwoch znajmoych anglikow (referencje), i miec duzo szczescia.
Pokoj/lozko ok 50 funtow na tydzien
Nocleg w Hostelu 15 funtow dziennie
Bilet calodniowy 2,1 funta
woda 20-50 p.
chleb 30-100 p.
hej!
Mam prosbe do ciebie:) jesli moglbys dac jakies namiary na siebie to bylabym bardzo wdzieczna. Chce wyjechac do Liverpoolu w polowie wrzesnia i chcialabym sie jak najwiecej dowiedziec na temat zycia tam:)
wiec jesli mialbys troche czasu to bylabym bardzo wdzieczna:)
moj email: [email]
Witam. Ja mieszkam i parcuje w tym miescie od poczatku kwietnia. Nie jest tak zle. Ceny mieszkan sa rozne. Ja obecnie mieszkam w akademiku i place 35£ za tydzien ale z rachunkami. Planuje wynajac dom ale ceny sa rozna od 450£miesiecznie mozna wynajac caly dom ale najlepiej jest znalezc ok 5-6 osob wtedy koszta sa naprawde niewielkie. Prace mozna dostac bez wiekszych problemow i wcale nie trzeba znac jezyka perfekt(ja bybajmniej nie uwaznam ze znam swietnie angielski). Tym bardziej jezeli chcesz przyjechac we wrzesniu. Nejlepiej poczatek pazdziernika wtedy sytuacja robi sie luzniejsza jezeli chodzi o prace.
Jezeli mialabys jakies pytania to podaje swoj adres mejlowy [email]
Pozdrawiam.
Kamila "Mgielka"
Cześc wyjeżdzam w czerwcu z dwiema kolezankami do Lverpoolu moze masz jakieś namiary na noclegi nie drobie bo nie mamy jeszcze zalatwionego zandegno noclegu. rnJezeli mógł bys nam jakoś pomuc był bym wdzieczynyrnPozdrawiam Tomek
hej ja mieszkam w Liverpoolu od poczatku lutego, prace po ciezkich poszukiwaniach znalazlam w polowie marca i do teraz pracuje, mieszkam z 4 znajomych w domku - blizniaki.mamy salon kuchnie jadalnie kibelek, na pietrze 3 pokoje, mieszkanie kosztuje nas po 90£na miesiac 9W SUMIE PLACIMY 450£) + co 3 miesiace gaz, prad, ale nie sa to tragiczne koszta.rnjak chcesz to pisz na maila [email]
Czesc! 21. czerwca przylatujemy w trójke do Liverpoolu. Jesteśmy studentami muzykami. Nie wiem jak sobie poradzimy, ale na początek przydałoby się jakieś lokum. Może macie jakiś wolny pokój w domku, albo może mogłabyś mi podać jakieś namiary, zeby coś wynając..? Pozdrawiam serdecznie!! [email]
ja przylatuje z kolega 22 czerwca jesli chodzi o lokum to mamy akademik na oku bo najtaniej
tomek m moglbys dac jakis namiar na ten akademik ja tez okolo 20 wylatuje do liverpoolu
Hej. Ja bede w Liverpoolu kolo 29 czerwca. Wiem ze bede mieszkal w akademiku za 50 funtow na tydzien. Akademik podobno znajduje sie w centrum. I pokoje sa jednopokojowe, moze ktos ma ochote zamieszkac razem ze mna zeby zredukowac koszty utrzymania. Moj mail: [email]
witam ja przylatuje ok 13 czerwca mieszkanie bede raczej mial, bardziej mnie interesuje praca mozecie mi polecic jakies miejsca gdzie warto zajrzec, gdzie mozna zaczac?bylbym wdzieczny jak jest teraz z ludzmi jest duzo?sa jakies fajne miejsca dla polakow(imprezy spotkania itp>?
Hey! Co to za akademik? Tzn gdzie sie znajduje i ile tam kosztuje lokum? Z gory dzieki za info! Pozdrawiam Aga:) [email] [gg]
Witam. Prazyjezdzamy 25. czerwca ;p 20 lat, studia - muzyka, czestochowa ;] Moze sie jakos tam zmotamy ;] Pozdro
Oczywiscie do Mateusz 3113 ;] Ale jesli ktos inny sie znajdzie to rowniez fajnie. Pzdr
No pewnie! Jak coś to pisz na maila: [email]
Hej ja byłam w Liverpoolu w zeszle wakacje i bylo naprawde super. Prace miałam świetną i znalazłam ją w pierwszym dniu poszukiwać. Mieszkałam w akademiku za 30 funtów od osoby. Tylko weźcie pod uwage ze trzeba w akademiku zapłacić kaucję w wysokości 100 funtów. Mogę dać namiar na ten akademik.Dosyć blisko centrum i bardzo fajne pokoje!Wysoki standard a cena niewielka. Oto adres :
Atlantic Point,
Liverpool
L3 6LS
Osobiście polecam.Mysle ze cieżko znaleźć taką okazję. Sama chętnie bym tam znowu zamieszkała gdyby nie to że załatwione mam mieszkanie za 20 funtów za tydzień. Pozdrawiam i życze powodzenia :)
Hey! witam wszystkich.Potrzebujemy pilnie lokum, najlepiej jakie akademiki,lub pokoj, ktos wie niech da wiadomosc na numer [tel], my odzwonimy nas jest trójka. prosimy o kontakt.
Cześć ,możesz mi podać namiar na siebie ? Maila albo gg ? 6 Lipca wylatuje razem z kolega do Liverpoolu i ten akademik moze byc dobra opcja ,ale cos widzialem w umowach ze sa tylko opcja na 48 tygodni itd. ? Zalatwialas sobie pokoj przez internet ,na miejscu ? Jakbys mogla to napisz pod 1587091
no cóz jest sredni chujowo poniewaz liwerpool zmienil w te wakacje nazwe na liverpoolski, ale przyjedz bedzie nas tu wiecej, jesli to jeszcze mozliwe:)
WITAM MAM TAKIE PYTANKO. WYBIERAM SIĘ Z KOLEŻANKĄ WE WRZESNIU NA WEEKEND DO LIVERPOOLU ALE NIE MAMY ZUPEŁNIE POJECIA GDZIE MOZEMY ZNALEŹĆ NOCLEG W PRZYSTĘPNEJ DLA NAS CENIE. ORIĘTOWAŁYŚMY SIĘ W HOTELACH ALE TAM CENY SĄ DOŚĆ WYSOKIE A ZALEŻY NAM NA TYM WYJEŹDZIE BARDZO BARDZO JEŚLI KTOŚ MOŻE COŚ PODPOWIEDZIEĆ PROSZĘ O POMOC PODAJE SWOJEGO MAILA - [email] Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI POZDRAWIAM.
Czesc!!!

Bede w Liverpoolu w piatek,to jest w 07.06.2006.Jestem zainteresowany.Moj nr tel to:[tel].Pozdrawiam
Hej Agaciuniaa!rnProśba, mogłabyś podać namiary na siebie obojętnie co - mail, gg, msn, numer komórki, chciałbym się dowiedzieć coś więcej, adres, namiary na ten akademik, bo z tego co mówisz, jest to super okazja. Z góry dzięki!
Zapomniałem dodać namiar na mnie :P mój mail - [email]
Ano co racja to racja Polakow jest troszke :) Co w cale nie przeszkadza ze znalezieniem pracy! rnrnJakby ktos szukal pokoju prosze o kontakt gg://1966715 mail [email]
Witam!!! :) Na początku pażdziernika wybieramy sie w 3 z przyjaciółmi do Liverpool. Mamy tylko one little problem :) brak mieszkania. jeśli ktoś w tym okresie tzn. początek pazdziernika bedzie miał miejsce dla 3(2xmeżczyzna, 1 kobieta 24lata :)) niezwykle miłych osób to będziemy bardzo wdzieczni :) z góry dzięki . mój e-mail: [email] [gg]
a czy na www.gumtree.com - liverpool nic nie ma?
albo liverpool + rooms to let
Hej! wybieram się do Liverpool w październiku lub listopadzie. Byłam już tam w te i zeszłe wakacje ale na festiwalu. Z tego co się orientuje to z pokojami raczej trudno nie jest (ciekawią mnie te akademiki - dajcie znać dokładnie jak to z nimi jest bo w tym się nie orientuje). Jakby ktoś kto tam teraz jest dał znać jak z pracą będę wdzięczna. I faktycznie od zeszłego roku strasznie nas tam dużo się zrobiło. Jak byłam w bibliotece na internecie to co drugi to Polak hehe:)
Jakby co zostawiam maila: [email]
See you in Liverpool soon!!!
Zajzyj na www.liverpool.info.pl
Cześć!
Jak chcesz możesz zajrzeć na www.liverpool.info.pl.
Pozdrawiam
Michał Podgórski
Ludzie ,to nas tam cala chmara bedzie :DDD pozabijamy sie w kolejkach po prace ;))) Ja bede pod koniec wrzesnia:) Zostawcie jakis wolny etat 4 me ;>
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 41
poprzednia |

« 

Nauka języka