liverpool ??

Temat przeniesiony do archwium.
31-41 z 41
| następna
hi,ludzie ja jestem przerazona :/// a lece 4go pazdziernika. to jak w koncu teraz tam sytuacja wyglada??? myslalam,ze gdy studenci sie wykrusza bedzie latwiej o prace... takie rozne opinie czytam,ze juz nie wiem co myslec, i panikuje prawie ze.
piszcie zatem jak tam teraz jest,bede wdzieczna:

[gg] , kom. 5[tel], [email]
Witajcie, poszukuje pokoju do wynajęcia w Liverpool. Jeżeli ktos ma pokój do podziału to bardzo proszę o kontakt. Do liverpoolu przylatuje 06 [email]
My w trójke wbijamy sie 4 pazdziernika :)
Wie ktos ile mozna fajek wziąść ???
Jak jedziesz samochodem badz autobusem to 2 wagony a jak samolotem to 1 :)
może komuś uda się skorzystać z tej oferty też, ja z moim kumplem lecimy do Liverpoolu międz 11 a 18 pażdziernika
pozdro do zobaczenia w Liverpoolu
http://pracawue.pl/?wth=oferty&o=80
hi:)
amy wlasnie do centrum lecim,y job szukac.jesli wie ktos o mieszkanku na 2-4 osoby z netem i za w miare sensowna cene do wynajecia,to nech daje znac na email: [email]
tel: +44-784-291-01-80
[gg]
tel:+48-5[tel]
:-) Witam wszystkich we wtorek jade na liverpool powiedzcie mi czy naprawde jest tak ciezko z praca ??? z tego co czytam to niekturzy szukaja nawet miesiac i wiecej ;-(( w wakacje pracowalem jako pomocnik na budowie le w zime troche nie bardzo ( deszcz i te sprawy ) wiec wypadalo by sie gdzies schowac pod dach ;-) nie macie jakis znajomych co potrzebuja gdzies pomocnika lub cos takiego ???

Pozdrawiam Piotr
siema, mam pytanie gdzie mozna w miare tanio kupic laptopa??? slyszalem o carboot`ach, ale nie jestem co do nich przekonany i chbya nie ma ich w okolicy. Mieszkam w Kirkby a jak zajechalem do centrum Liverpool to nie znalazlem zadnego sklepu komputerowego. Kontakt [email] tel.[tel]

pozdrawiam
dodatkowa praca w Liverpool roznoszenie katalogów roznosisz ile chcesz zarabiasz ile chcesz...po wiecej informacij [email]
sorki brakuje kropki [email]
Chetnie wynajmiemy pokoj z lazienká dobrze oswietlony, czesciowo umeblowany. Mieszkanie znajduje sie na 7-pietrze wierzowca strzezonego calodobowo ,spokojna przyjemna dzielnica. Oferujemy rowniez miejsce parkingowe, oraz nieograniczony dostep dosilowni oraz internetu. Cena wynajmu to £50 za osobé lub w przypadku dwóch osób £80.
Pozdrawiam

Kontakt
mail [email]
nr tel.[tel]

Pytania dotyczace wynajmu i zycia w Liverpool prosze kierowac na maila

Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.
31-41 z 41
| następna

« 

Nauka języka