ELEKTRONIK - poszukiwany

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
poszukuję elektroników chętnych do pracy w Anglii na okres minimum jednego roku. Od kandytów oczekujemy doświadczenia zawodowego lub ukończenia studiów w tym kierunku. W zamian oferujemy wysokie europejskie wynagrodzenie i duże możliwości awansów zawodowych. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV (preferowany język angielski) na adres email: [email]
Jestem elektronikiem prowadzącym obecnie serwis Komputerowy i RTV oraz ogólno-elektroniczny .Paszport aktualny prawo jazdy tez jest . Jeżeli jest szansa to proszę o kontakt tel 5[tel].
podaje jeszcze inne kontakty:
(044) 645-15-07 do godz17
meil: [email]
Witam
jestem elektronikiem mam 23 lata przepracowane w tym zawodzie
jestem zainteresowany pracą w Anglii

kontakt tel.6[tel]
Szukam pracy za granicą w temacie serwis-montaż urządzeń teletechnicznych typu domofony videodomofony, alarmy, zabezpieczenia, centrale telefoniczne. Mam 23 lata małopolska
Szukam pracy za granicą w temacie serwis-montaż urządzeń teletechnicznych typu domofony videodomofony, alarmy, zabezpieczenia, centrale telefoniczne. Mam 23 lata małopolska
[email]
Witam ! Jestem elektronikiem pracujacym w swoim zawodzie od 2 lat zajmuję się naprawą telefonów kom. na najwyższych poziomach tj nokia lewel 3 i SE lewel 2, jeżeli będzie pan zainteresowany to proszę o kontakt tel. 5[tel]
Pozdrawiam
Mam 25lat. Elektroniką zajmuje się od 10 roku życia to moja pasja. Skończone technikum energoelektroniczne, znajomość angielskiego podstawowa komunikatywna, 3 lata przepracowane w zakładzie jako elektryk elektronik a w tej chwili od 2 lat pracuje w firmie komputerowej też jako elektronik serwisant: monitory crt, lcd, notebooki, zasilacze itp. Mój email: [email]
Jestem elektronikiem mam doświadczenie. Jesli aktualna ta oferta prosze okontakt [email]
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa