Szukam chętnych na wyjazd do Irlandii

Temat przeniesiony do archwium.
Siema wszystkim;)Planuje 8 lipca wyjechac do Irlandii..To juz niestety za 4 dni ale moze jest ktos tak zwariowany jak ja;)8-go o 21:00 jest wyjazd do Lubecku (koło Hamburga) a z Lubecka samolotem do Shannonu...Jade w ciemno,wiem ze to idiotyczne ale przygode trzeba przezyc!!!Moze jest ktos z Poznania który by chciał wyjechac...moglibysmy nawet zorganizowac sobie jakies spotkanko przed wyjazdem,mam na myśli jakas imprezka,piwko itp ;)Jakby coś to piszczie na [gg] ...pozdrawiam
No i zmian planów...są jeszcze poprawki:( Tak więc chciałbym wyjechac gdzies w polowie lipca...sa jakies chetne osoby na wyjazd do Irlandii??Najlepiej z Poznania;)..pozdrawiam
Cześć , ja bym była zainteresowana, z kumpelą, właśnie gdzieś tak połowa lipca.Aktualnie jestem w Poznaniu:).Byłam juz za granica(w Londynie) 5 razy , wiec mam juz trochę doswiadczenia.zastanawia mnie tylko jedno, jaka jest cena tych biletów?Mam nadzieję że nie odstrasza cie to że jesteśmy babami:).Jak co to napisz smsa lub na meila:5[tel], e-meil: [email]
Niestety Magdzie wypadło (pozdrawiam serdecznie;) dlatego czekam na inne osoby...A może ktoś zamierza jechać samochodem??...pozdr
hejo łukasz, jestem stoprocent za wyjazdem, jak najszybciej, samochodu do dyspozycji na wyjazd niestety nie posiadam ale jakby co to mam prawo jazdy, lepszy rydz niż nic, heh. Jestem z Białegostoku, odpisz jak najszybciej czy to aktualne, naserio jestem zdecydowana jechac w ciemno, najchetniej z grupą. moje gg to 2463028. pozdrówka
wyjątkowo te wakacje mam niezbyt udane- zawsze gdzies wyjezdzałem, pracowałem;a wtym? obudziłem sie na pocz czerwca i dopiero zacząłem ostro kombinować z pracą- obecnie czekam na odp pracodawców z Niemiec ale nie ukrywam ża zadecydowanie bardziej wole UK(moja siostra pojechała tam w tym roku jako Au-Pair); nie jest to jednak nic do końca pewnego także około 30 lipca mogłbym z tobą pojechać; a tak wogóle to ile masz lat(ja 18); masz tam jakis znajomych , byłeś już tam kiedyś?
jestem z Piotrkowa Tryb.moj tel 697474305, a mail w nicku, na razie!
witam polonie;)
potzrebuje pmocy, gdyz uderzam na Londyn 21.07 i chce sie z tamtad wydostac do Dublina i nie bardzo wiem jak to zrobic moze znacie jakies tanie linie lonicze gdzie moglabym sobie jakis bilet zabukowac, albo jest jakis inny niedrogi sposob zeby sie przedostac do irlandii.
mialam jechac do Londynu do pracy niestety jest tam teraz podobno bardzo ciezko a ja miala jechac w ciemno, pierwszy raz-wiedzjakos nie bardzo mi sie to widzi. bylabym wdzieczna za jakies sugestie i podpowiedzi na gadu gadu 8908939
Ja równeż szukam osoby na wyjazd do Irlandii. Tak ok. kwietnia może maja.
Pochodzę z Lublina proszę o kontakt

POzdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa