Inverness- Szkocja

Temat przeniesiony do archwium.
31-42 z 42
| następna
siemka ja jestem w tym miescie
Hej, chce wyjechac do Edynburga na poczatku grudnia. Szukam pracy w necie, ale na razie bez odzewu! Czy sadzicie ze na miejscu latwo znalezc prace? Jak dlugo szukaliscie? Pozdrawiam. Magda
mm
witam szukam jednej osoby do dwuosobowego pokoju od zaraz
i jednej osoby do jednoosobowego pokoju od 16 12 2005
koszt 40 funtow tydzien plus prad koszt pradu okolo 10 -12 funtow na tydzien do podzialu na 5 osob mieszkajacych w pokojach niedlugo podlaczona zostanie polska telewizja kontakt [email]
czasem mam wolne pokoje do wynajecia w inverness informacja w poscie wyzej
Wlasnie jestem na 2 tyg urlopie w polsce ale od roku mieszkam w inverness oto moj aktualny polski nr kom.885238025 jak wroce chetnie pomoge w miare mozliwosci
czesc chce w marcu wyjechac do inverness w ciemno co bys mi mmog doradzic w sprawie pracy i kwatery bylbym bardzo wdzieczny
to moj emile [email]
:) heh zabierzesz mnie ze soba ?:)
czesc chcesz jechac do szkocji to odezwij sie pogadamy irek
witam!i co jesteś już w inverness????masz pracę i mieszkanie
Witaj Aniu,
piszesz, że pracowałaś jako au-pair. CZy możesz mi powiedzieć jak załatwiłaś tą prace ponieważ jestem zainteresowana. A może znasz jakoś rodzinke blisko Inverness, która szuka au-apir. Pracowałam już w Niemczech i we Francji jako au-pair. Jeśli możeswz to odezwij sie to moj nr [gg] lub na maila [email]
Dzięki pozdrawiam
Kasia
czesc:) jak dlugo jestes juz w inverness? na dlugo przyjechalas? bylam tam rok temu w wakacje i w te wakacje rowniez. wybieram sie znowu w przyszle wakacje po zdaniu matury moze udaloby nam sie poznac pozdrowienia czekam na odpowiedz
Temat przeniesiony do archwium.
31-42 z 42
| następna