kto we wrześniu ??

Temat przeniesiony do archwium.
hej :) wybiera się ktoś we wrzesniu do Anglii do pracy i na kursy ?? Nie chce jechac sama. Troche sie boje, bo kursy sa drogie, a gwarancji na prace nie mam. pozdrawiam :)
hej wóBasnie my[l o wyjezdzie do Angli i tez nie chciaBabym jecha sama poniewaz sBabo znam angielski ale je[li masz ochot to mozesz si ze mna skontaktowac przez [gg] lub 5[tel]
Czesc ja tez sie wybieram we wrzesniu mozemy jechac razem.Lece samolotem ale to narazie jeszce nie pewne.Szukam teraz pracy .Macie jakies info na temat pracy?Umiem komunikatywnie angielski i nieboje sie wyjazdu. odpisz [email]
hej ja jade do londynu 19 sierpnia na kurs i szukam pracy. Jade sama chętnie pogadam z kimś kto tam był lub się wybiera. napszcie czekam [email]
odezwalam sie juz do Was wszystkich :)
Cześć:) Wybieram się w te okolice właśnie w tym terminie. Miałem jechać z kumpelą ale ona nadal się zastanawia. Jeśli się nie zdecyduje jadę sam. Co chciałabyś wiedzieć o mnie? Jeśli chodzi o angielski to mnie mój poziom nie zachwyca, ale z angolami w callanschol się dogadywałem. Jeśli jesteś zainteresowana wspólną jazdą-pisz.Pa
Zapomniałem o kontakcie!!!Mój [email]
Kursy (jezyka angielskiego, jesli o takich mowimy) sa za darmo, jesli sie tu mieszka i pracuje. Oczywiscie nie te przygotowujace do egzaminow Cambridge, ale tak to wszystkie poziomy. Szukajcie informacji w bibliotekach albo w lokalnych college'ach.
no wlasnie ja tez sie dowiedzialam o tych darmowych dwumiesiecznych kursach... to swietne rozwiazanie :)
czy wiecie moze czy takie daromowe kursy jezykowe rozpoczynaja sie w dowolnym terminie czy tylko we wrzesniu??
nie wiem jak to jest z terminami... ale moj kolega wlasnie mowil ze od wrzesnia zaczyna sie kurs :) pozdrawiam
hej!
m.a.w. blagam daj znac cos wiecej o tych kursach:)ja planuje wyjazd w polowie wrzesnia, napisz gdzie mniej wiecej mozna sie dowiedziec cos na ten temat.
ja bylam kwiecien-maj w reading( niedaleko londynu) a teraz planuje wyjechac w okolice liverpoolu.

z gory dzieki, moj e-mail: [email]
też wyjeżdzam na początku września :) dowiadywałąm się o kursy i kwalifikacyjne testy są 5 września ale ja dojadę w okolicy 12 i też mogę wskoczyć do grupy nie iwem jednak czy to nie zależy bardziej od indywidualnych ustaleń powodzenia
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe