Czy ktos byl na Camp UK z Prowork?

Temat przeniesiony do archwium.
mam dziwne przeczucia,nie wiem czy mozna zaufac tej firmie i temu co jest napisane w informatorze.boje sie ze podpisze kontrakt na dlugi okres czasu a na miejscu okaze sie to jakas straszną lewizną.
czy ktos posiada jakąkolwiek wiedzę na temat tych wyjazdów?prosze o informacje dotyczące Camp UK a nie wyjazdów jako au-pair.
Z gory wielkie dzieki!Pozdrawiam.
Hej ;)
No ja w sumie dolaczam sie do pytania, jestem ciekawa czy ktokolwiek wyjechal.. ;)
Ja skladalam papiery na Camp UK jakos w czerwcu, mialam wyjechac w lipcu, ale niestety nic z tego nie wyszlo.. Podobno nastepna zmiana personelu ma byc we wrzesniu ;] Aha nie skladalam w Prowork, tylko w Gawo, ale to niby to samo.. Aczkolwiek firmy podaja troche inne informacje.. Gawo powiedzialo ze wyjazd w lipcu, potem sie okazalo ze zmiana personelu dopiero we wrzesniu.. Gdy zapytalam o to samo w Prowork, powiedzieli ze wyjazd lipiec/sierpien, bo w czerwcu wyjechali ludzie z Prowork, w lipcu niby mieli z Gawo..wiec jak widac jedna wielka kicha :|
Co do kontraktu, to nie podpisujesz nic w Polsce.. tak mnie poinformowali w obu firmach,wiec pewnie tak jest.. Oni tylko niby dostaja z Anglii dla Ciebie kontrakt dla zaznajomienia sie, a podpisujesz go bezposrednio w Anglii..takze, wyjezdzajac z Polski, tak naprawde nie masz pewnosci co zastaniesz w Anglii, o ile w ogole zastaniesz ;) Jedyny plus sytuacji, ze program nie jest platny, a co najwyzej stracisz kase, ktora wydasz na dojazd tam/powrot, jakby cos mialo nie wyjsc..
Takze jak widzisz, wszystko slicznie wyglada, a kicha.. moze faktycznie we wrzesniu cos tam ruszy,ale kto wie..
Pozdrawiam
no nie wiem, ja kiedyś próbowałam wyjechać od nich jako au-pair, ale skutecznie mnie od tego odwiedli. mam do tej pory niesmak po nich, a kasy nie chcieli oddać, własciwie to chcieli więcej wyciągnąć, jest gdzies mój wpis na ten temat w poście o tytule chyba aupair.

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe