szkocja wyjazd do pracy - pazdziernik

Temat przeniesiony do archwium.
Jedziemy z moja laska do szkocji do pracy przyłancza sie ktos ???jedziemy autokarem .czekam na ludzikow ktorzy maja dosc dostawania 3,50 na godz lub tych ktory sie znudziło studiowanie:) (to ja!)pozdrawiam
aha maila nie podałem [email] gg-4407748,no teraz powinno juz byc wszystko oki.:_)
A do jakiej pracy jedźiecie i ile płatna? Na jakim poziomie trzeba znać język? Proszę o wysłanie odpowiedzi na mój email: [email]
Pozdrawiam
Jarek
jak praca?mieszkanie?hmm tez mam zamiar wyjechac w tym terminie z facetem
no to jedziemy razem !!:)
jestem cały czas zdecydowany wiec jak cos to pisz [email] lub [gg] ale niestety tylko wieczorkiem :( ale jak wyslesz mailanapewno sie odezwe! pozdrawiam aha jedziemy autokarem agat tour 1 pazdzienika z krakowa bilet w obie strony 648 juz po uldze
pozdrawiam
NO i wlasnie taka osoba jak ty nigdy nie pojedzie jedziesz w ciemno a nie zeby wszystko bylo jasne masz zarywykowac na tym polega zycie wiec zapie....albo idz kup zbowara i obejżyj midowe lata pozdr
i krzyz wam na droge... dopiero co wrocilam z edynburga i tam tak pieknie nie jest... pracy jak na lekarstwo, zyciew i mieszkanie drogie... ale zycze wam szczescia i powodzenia ;)
ja jade jutro chetnie wezme ze soba jakies dziewczyny pozdrawiam
ja tez jade
ja tez jade z moją dorotką -bo samego mnie nie chce puścić
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa