Praca w Coffee Shop - Anglia (Londyn)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! W przyszłe wakacje chciałabym wyjechać do UK. W związku z tym mam parę pytań:
- zastanawiam się nad pracą w coffee shopie Na stronach z ogłoszeniami pełno jest właśnie takich do coffee shopów..Myślicie że warto poszukać czegoś jeszcze tu w Polsce czy jechać w ciemno i szukać dopiero na miejscu?
- czy przymując do takiej pracy właściciele patrzą na doświadczenie? Czy tylko na znajomość języka? Na co jeszcze?
- ile pieniędzy najlepiej zabrać żeby mieć na utrzymanie do czasu znalezienia pracy (wiem że najlepiej mieć jak najwięcej:p)
- i ostatnie pytanie: czy w ogóle opłaca się jechać na ok. 2-2.5 miesiąca?
Od razu zaznaczam że nie chodzi mi tu raczej o zarobienie kokosów, ale po prostu posmakowanie nowego innego życia, nauczenie się odpowiedzialności:)

Gdyby ktoś był w podobnej sytuacji, piszcie:) We dwójkę zawsze raźniej:)
witam serdecznie , nie znamy się ,wiem, co nie oznacza że nie może się to zmienić :) jestem studentką , mającą za sobą już 2 wyjazdy do USA w wakacje 2010 i 2009 , moim miejscem pracy była Alaska , cudne miejsce...naprawdę , ale istnieje możliwość wyjazdu także do innego miejsca, oferty mamy różne,dlatego jeżeli jesteś zainteresowana wyjazdem w 2011r pisz na gg :7380204 . Dodam że praca odbywa się na zasadzie podpisania umowy o pracę z amerykańskim pracodawcą , wszelkie formalności dotyczące wyjazdu ustalane i załatwiane są w naszym biurze w Rzeszowie bądz za pośrednictwem poczty lub internetu . Praca jest legalna , dzięki programowi Work and Travel umożliwiającym studentom wyjazd za granicę , sponsorowanym przez program CETUSA. BYłam osobą taką jak ty- w obawie przed nieznanym , długo nie mogłam się zdecydować na daleki wyjazd , aż w końcu przełamałam się . I od tego czasu razem z moim chłopakiem prowadzimy internetowy serwis pomocy studentom , by pomóc takim ludziom jak ty , zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej isps.com.pl, Jeżeli boisz się jechać sama , nie martw się , my tez zamierzamy spędzić nasze kolejne wakacje za wielką wodą , możemy się także spotkać by opowiedzieć o zaletach tej wyprawy , pozdrawiam

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie