chętna do wyjazdu na praktyki hotelowe

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Mama dylemat. Chcę wyjechać do pracy do UK. Zastanawiam się nad praktykami w hotelach. Znalazłam kilku pośredników w Internecie m.in. YES, YEC, LSJ itd. i różne opinie na ich temat. To są firmy dobrze znane. A co z innymi firmami np. ostatnio byłam w Polskim Biurze Podróży Orbis Travelw Kielcach, którzy zajmują się wysyłaniem ludzi na praktyki hotelowe, są drodzy, ale wydają się wiarygodni. Inne biuro to np. Oscar z Poznania, mają ciekawe oferty albo Animopol Z Rzeszowa czy Ecto z Warszawy. O tych firmach mało się mówi i pisze. Czy macie jakieś doswiadczenia z tymi firmami, może zancie kogoś kto wyjeżdzał za ich pośrednictwem. Będę wdzięczna za wszelkie informacje. A tak w ogóle czy ktoś ma zamiar w 2006 wyjechać na praktyki hotelowe do UK.? Jesli tak to za czyim pośrednictwem? Słyszałam dobre opinie na temat Biura Guide. Co wy na to?
cześć ja równiez myśle o wyjeżdzie do UK itak jak ty mam dylemat nie znam tych biur w zeszłym roku byłem w USA ale nIESTETY TO BIURO Z którego jechałem nie organizuje wyjazdów do UK dlatego szukam jak możesz to napisz na [email] pozdrawiam artur
Dajcie spokoj!
Te biura to wykorzystywacze i nic poza tym!Zaplacicie kupe kasy tylko i bedziecie pracowac za najnizsza stawke w Anglii.Lepiej samemu poszukac czegos jak sie juz tu przyjedzie.Pracy jest naprawde duzo , trzeba tylko wybrac odpowiedni serzon na przybycie tutaj.Najlepsza pora to listopad -kwiecien.Pozdrowka
Tak tylko,że w UK wcale nie jest tak że w ciągu 5 minut znajdziesz pracę. A poza tym to już jak tam się pojedzie na gotową pracę i mieszkanie, to można czegoś szukać za większą stawkę, jednocześnie pracując, a nie błąkać się po dworcach bez dachu nad głowa i bez pracy.
hej ja tez w te wakacje chciałabym wyjechac na praktyki , myslalam o Cuprze ale ostatnio natnęłm sie na nieciekawe opinie na ten temat ze zamiast byc kelnerka czy pokojowka zostaje sie pania do twarzystwa .Najgorsze jest to ze sa to znane biura organizujace takie wyjazdy ktore pobieraja nawet oplate do 3 tys.zł Znacie jakies pewne biuro ktore nie czyni tak z ludzmi??prosze o informacje bede wdzieczna!!
Hej! Cały czas robię orientacje na temat biur. W jednym nawet byłam osobiście. Możesz napisać do mnie, ja też myślę o praktykach w czerwcu bądź lipcu [email]
cześć wam.

Też panuję udać się na praktyki hotelowe, ale jeszcze nie wiem z kim. zastanawiam się nas TEE. Co wy na to? Ktoś coś o nich słyszał?

[email]
Temat przeniesiony do archwium.