Wyjazd z Concordii ze Szczecina na farmę!

Temat przeniesiony do archwium.
Czy moze ktos wyjezdzał do pracy na farmie z programu Concordia za posrednictwem biura w Szczecinie. I czy jest tak kolorowo jak piszą na swojej stronie. Czy trudno jest wyjechac w okresie letnim do zbioru owoców na akord. W tym okresie jest pewnie njaiwecej chetnych. Czy zwracają kasę jesli nie dojdzie do wyjazdu. Prosze odpowiedz osoby które wyjezdzały. Z góry wielkie dzięki!
cześć,ja mam też małe pytanie,o pracę na farmach,a konkretnie u pańtwa Laurensen,w holandii,czy ktoś słyszał o tej farmie,jesy możliwoś wyjazdu tam do pracy,ale ja nic o nich niewiem bliżsaego,dlatego pytam czy ktoś tam już był ,bo z tego co wiem w holandii trzeba miec pozwolenie na pracę.
Jesli jest to firma z Bydgoszczy to tak ja tam bylem.Moj mejl [email]
zawsze pisze troche kolorowo ale neizawzse tak ejst ja niebylam taezr jade moze z bydgoszczy, ale duzo czytaalm na necie chce sie wlasnie przygotowac na ten wyjazd. opinie sa przerozne zle i dobre w zaleznosci na jaka farme trafisz , i z jakimi ludzmi przyjdzie ci pracowac. kasa- jak sam mowisz praca na akord czyli ile zrobisz tyle zarobisz- tyle ze pzrewaznie an farmach sa bialorusini, ukraincy, serbowie itp. i oni sa zachlanni na akse dobrze pracuja , odobno polacy na farmach maja jakies uklady, z ukraincami lepiej niezaczynac. ztego co slyszaalm wszytsko rozwiazuja sila, potrafia swinsswa robic, trzeba sobie pilnowac koszyczkow bo zabieraja, sa kradzieze , a jesli akse dasz do nich na konto to ciagle maja powod do pobrania ci kasy z konta to za to toz atamto. jak cos to moje [gg]
nie jedz z tej firmy jest niesolidna odradzam
to jak ejst na farmei zalezy na kogo sie trafi -poczytaj an necie sa przerozne opinie nieiwme jak ze szcecina ale ogolnie z czego bys niepojechal zawzse zalezy gdzie trfaisz , zkim ci przyjdzie pracwoac, itd
Temat przeniesiony do archwium.