Londyn! Praca na jeden miesiąc?

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałam jechać do Londynu do pracy na wakacje niestety z przyczyn losowych nie mogę pojechać w lipcu. Opłaca się jechać do pracy tylko na jeden miesiąc? Nie mam tam nikogo znajomego, jechałabym w ciemno.

Na francuskim forum czytałam że w Paryżu jest siostra która załatwia pracę na jeden/dwa miesiące własnie w czasie wakacji. Myślicie że w Londynie też jest coś takiego?
Słyszeliście o jakiś siostrach zakonnych u których można się zatrzymać żeby nie przepłacać w hotelach?
cadillac, gdybys jechala ze masz pewna prace to moglabys zarobic cos za jeden miesiac, jesli jednak nie masz to w ciemno nie ma sensu, po pierwsze policz ok tygodnia az znajdziesz prace (bardzo pozytywnie zakladajac) po drugie jak juz zaczniesz prace to dopiero w drugim tygodniu dostajesz kase,zn jakby z tygodniowym opoznieniem (taki system wyplacania tygodniowek w szkocji, pewnie w anglii jest podobnie), rezultat.. 3 tygodnie bez kasy..a tu juz trzeba wracac

nie ma co liczyc na siostry zakonne, bo po pierwsze UK to kraj protestancki wiec nie ma zakonow, jako takich, jesli jzu to polscy ksieza, mozna sprobowac w kosciolach sie popytac, ale raczej nie pomoga.,, taka prawda,

zniechecam cie bo szkoda zebys marnowala czas i pieniadze,
Rozumiem, tak też myślałam że to bez sensu, ale łudziłam się że może jednak...
za bardzo się nastawiłam na ten Londyn i teraz całe plany runęły. Cóż, może w przyszłym roku...

« 

Egzaminy

 »

Egzaminy