pakowacz -zaświadczenie o niekaralności

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie ,czy ktoś pracował sezonowo jako pakowacz w Anglii.Czy było potrzebne zaświadczenie o niekaralności ?(wiem że tylko w niektórych zawodach) Może ktos ostatnio załatwiał i wie ile kosztuje i ile się czeka.
Dzięki
Takie zaświadczenie to koszt znaczków skarbowych=50zł.Czeka się ok.2 tyg.wiem,bo organizowałem owe jako pakowacz,choć narazie jeszcze w domu siedzę,ale mam nadzieję,że z niego skorzystam,bo ważne tylko przez 6mies. Niezbędne jest do pracy w ochronie,na lotniskach.Jak by co to masz mego [email] z chęcią nawiąże z Tobą kontakt.Pozdrawiam.
Cześć Karol. Ja też szukam pracy w fabryce jako pakowaczka. Interesują mnie wszystkie informacje na ten temat. Jesli cos wiesz to skrobnij na [email] albvo tutaj. Pozdrawiam
jesli ktos ma namiary na firme ktora potrzebuje pakowaczy prosze o kontakt moj mail [email] Razem z Narzeczona jestesmy zainteresowani wyjazdem od 3 lipca 2006! Prosze o pomoc!!!
Mam pytanie, skad sie bierze zaświadczenie o niekaralności? Musze sobie załatwić, a kompletnie nie wiem, gdzie powinnam z tym iść.... pomocy! :)
W sądzie rejonowym ...
do karol8
nie wiem jak to jest w Polsce ale tutaj juz na miejscu takie zaswiadczenie (CRB- Criminal Record Bureau) sprawdza Twoj przyszly pracodawca, koszt wynosi £34 przy czym ty placisz £20(no ja przynajmniej tak mialam) masz racje nie we wszystkich zawodach tego wymagaja- tylko sie zastanawiam dlaczego przy pakowaniu??
bylem pakowaczem w angli w edinburghu a wlasciwie w szkocji ale to samo l nie potrzebujesz zadnych zaswiadczen wchodzisz na zaklad przez polska agencje i oni juz sie toba zajmuja
na jakiej zasadzie wyglada taka praca? i po co to CRB do pakowania czegos tam? no przeciez nie jedziesz do pracy zeby jeszcze z niej krasc czy cos? no ja nieee wieeem??
a przez jaka firme byłes w edynburgu do pakowania moj gg to 6699129
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Olimpiada języka angielskiego