Szukam Pracy w Holandii - mam 5letnią córkę/rozwód

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich,
Mam na imię Magda(25l), od 4 lat jestem po rozwodzie i mam 5lenią córeczkę.
Nie mam pomysłu na życie w Polsce (moja rodzina mieszka w różnych częściach Polski, nie pomaga nam). Kilkakrotnie podejmowałam prace w kraju (pracownik biurowy, sprzedawca-fakturzysta, pracownik ds.administracyjno-magazyn.),jednakże nie każda oferowana praca jest taką jaką mogę podjąć ze względu na samodzielne wychowywanie i sprawowanie opieki nad dzieckiem.
Mogę podjąć jedynie pracę,w takich godzinach w których moje dziecko przebywa w przedszkolu (7:30-15:30) a bez znajomości o taką pracę bardzo trudno.
Dlatego postanowiłam, że spróbuję pracy za granicą.

Jeśli ktokolwiek miałby dla mnie jakąś dobrą radę, pomysł, poradę dotyczącą poszukiwań takiej pracy - PROSZĘ O KONTAKT!!!
Jeśli chciałabyś takich normalnych godzin w Holandii, to ciężko będzie od razu dla przyjezdnego. Porozglądaj się za ogłoszeniami pracy tam i zobacz, czy za wynagrodzenie (po odjęciu kosztów utrzymania) stać byłoby Cię na opiekunkę np. w godzinach nocnych - jeśli znalazłabyś pracę w jakiejś fabryce na początek (:
Miałabyś dziecko od rana do wieczora, chyba, że poślesz je do przedszkola w Holandii to więcej czasu na odespanie np. do 12 a potem obiad, zakupy. Myślałaś jak rozwiązać sprawę innego języka w przedszkolu? Dziecko coś uczyło się holenderskiego?
hEJ ja też chciałabym wyjechać czy to jeszcze aktualne
Osoby jadące do pracy za granicą „w ciemno” powinny koniecznie, jeszcze przed wyjazdem, stworzyć listę adresową potencjalnych pracodawców z regionu, do którego się wybierają. Lista taka powinna zaczynać się od przedsiębiorstw, które mogą zatrudniać pracowników na stanowiskach pracy odpowiadających doświadczeniu zawodowemu i wykształceniu. Na takiej liście w dalszej kolejności powinny się także znaleźć firmy, o których powszechnie wiadomo, że zatrudniają wielu pracowników niewykwalifikowanych (np. sieci handlowe, bary szybkiej obsługi, etc.) – w takich przedsiębiorstwach istnieje zazwyczaj wysoka rotacja pracowników, dlatego też stosunkowo najszybciej i najłatwiej jest znaleźć w nich pracę. Lista taka może się także przydać osobie, która jeszcze przed wyjazdem znalazła pracę za granicą. Niestety zawsze może się okazać, że nie jest to praca odpowiednia, bądź pracodawca się rozmyślił i pojawia się pilna potrzeba znalezienia nowej pracy. Za: www.praca5.pl/praca-za-granica

 »

szkoły jezykowe telc fce