Chętne osoby- wyjazd do Anglii

Temat przeniesiony do archwium.
181-190 z 190
| następna
Witam
W przyszłym tygodniu wybieram sie do pracy w Angli do Reading, jadę swoim autem i mam wolne miejsce, jeśli jest ktoś chętny na wyjazd do pracy w angli to proszę o kontakt sms 794244340(oddzwonię). Więcej informacji mogę udzielić tutaj na forum lub telefoniczne.
Pozdrawiam
Marek
Cześć, ja i mój chłopak jesteśmy zdecydowani wyjechać do Anglii, nie mieliśmy jeszcze okazji tam pracować dlatego szukamy chętnych osób na wyjazd najlepiej, które już tam były lub są dobrze w tym ogarnięte, chodzi mi o takie sprawy jak założenie konta w banku, insurance number itp. Wiadome, że w grupie raźniej, taniej i łatwiej. Max połowa listopada.. Mam 21 lat on 23 jesteśmy z małopolski, chętnie spotkamy się z osobami zainteresowanymi wyjazdem żeby wszystko ogarnąć :) Proszę o kontakt osoby zdecydowane i bezkonfliktowe :)
[email]
Witam wszystkich, mam 26 lat i jestem z województwa zachodniopomorskiego. Chcę wyjechać do pracy do UK, kwestia miasta do uzgodnienia. Mój angielski jest na poziomie komunikatywnym ale to wyjdzie w praktyce. Jeśli jesteś miłą, bezkonfliktową, przyjazną i zdecydowaną osobą na wyjazd to pisz ;) https://www.facebook.com/profile.php?id=1[tel]
Cześć!
Mam na imie Marek jestem z okolic Tarnowa mam 30 lat z zawodu tapicer. Obecnie pracuje w Warszawie jako budowlaniec od 7 lat,ale chętnie wyjechałbym do Anglii w listopadzie. Szukam chętnej osoby która też planuje wyjazd. W dwoje czy troje byłoby raźniej. Najlepiej aby była to osoba zdecydowana na wyjazd. Mój angielski jest na poziomie podstawowym.
Mój numer kontaktowy to 781313720.
Tez szukam osoby chetnej na wspolny wyjazd. Mezczyzna 32 lata z autem. Angielski dobry, bylem juz tam kilka lat. Jak ktos zainteresowany to mam kilka pomyslow moj nr 793789453
Witam,

Moja przygoda z Anglią zaczęła się 3[tel]a więc stosunkowo niedawno. Jestem w tej grupie ludzi którym było dane znaleźć pracę za godną pieniądze, mieszkanie w spokojnej dzielnicy itd..

Do czego zmierzam... Mianowicie.. Chciałbym pomóc osobom które mają zamiar wyjechać.. Na początek co mogę zapewnić... Mogę udostępnić - wynająć pokój w domu którym mieszkam za rozsądnę pieniążki.. A co najważniejsze osobom mającym chęci do pracy jestem w stanie służyć pomocą w znalezieniu pracy, załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności związanych z podjęciem zatrudnienia.. Założeniem konta bankowego itp...
Wiem jak trudne są pierwsze kroki... Bo sam tego doświadczyłem...

Osoby konkretnie zainteresowane proszę o kontakt
e-mailowy: [email] lub FB: https://www.facebook.com/grzegorz.piotrowski.73
tel: +4474[tel]

Pozdrawiam serdecznie - GRZEGORZ
witam mam 44 lata,bardzo chętnie podejmę prace w Anglii jako ogólnobudowlaniec przy budowie oraz przy wykończeniówce.prace mogę zaczynać praktycznie od zaraz.pozdrawiam. proszę o kontakt ; [email]
Jestem w ogóle z Polski i otwarty na ewentualny wyjazd za granice kraju - szukam osoby która i zaangażuje się w otworzenie ze mną salon dla psów i kotów, ale brak gotówki i nie znajomość języka obcego ogranicza mnie bardzo ale alternatywą jest fakt że osoba która wniesie jakiś kapitał i pomoc mentalną w początkowej fazie w późniejszym rozrachunku nie będzie żałowała tego posunięcia.
Posiadam jakieś środki na przeżycie 1000 euro co pozwoliłoby mi przeżyć może przez 2-3 miesiące i ewentualnie kilka tys zł na transport lądowy na przewiezienie sprzętów i mebli z mojego obecnego salonu do organizacji saloniku do wybranego kraju
Jestem jak wspomniałem dyplomowanym z Certyfikatem Unijnym Groomerem (psim fryzjerem) z wieloletnim doświadczeniem w tej branży bo z tego co wiem trzeba mieć dyplom potwierdzający kwalifikacje żeby cos takiego we Francji zorganizować.
Dzięki moim umiejętnościom i doświadczeniu w prowadzeniu tego typu zakładu usługowego jestem w stanie zagwarantować zadowolenie każdego potencjalnego klienta co wiązałoby się z dość szybkim ekonomicznym sukcesem po kilku miesiącach wytężonej pracy tak sądzę.
Ważnym elementem jest dla mnie fakt żeby potencjalny wspólnik wynajął jakiś niewielki lokal na tą działanośc i go opłacał chociaż na początku naszej współpracy myślę że byłby to okres 2-3 miesięcy chyba że ma się jakiś swój lokal który można zaadoptować przy domu np..
Do grudnia prowadziłem salon pielęgnacji psów i kotów w niewielkim mieście w Polsce i chciałbym stworzyć niewielki ale profesjonalny salonik ale w innym kraju z uwagi iż za granicą usługi powyższe są bardzo dobrze płatne i można naprawdę nieźle prosperować prowadząc taki biznesik z głową
Posiadam pewne jak pisałem wczesniej meble, sprzęty, narzędzia który przeniosę w całości do danej miejscowości za granicą więc kilka tysięcy euro jakie wydałem na te rzeczy nie trzeba inwestować .
We Francji z tego co mi wiadomo psi biznes jest bardzo popularny i ludzie bardzo dbają o swoje zwierzęta i nie żałują na pielęgnacje a za usługi strzyżenia jednego pieska płaci się od 35 do 80 euro w zależności od rasy i wielkości pieska
Jeśli chciałabyś ze mną się zaangażować w ten pomysł chętnie nawiąże dalszą konwersacje z tobą ale pisz na [email] lub [email]
gregory2014 miłosierny samarytanin?
Cytat: piter77
gregory2014 miłosierny samarytanin?

Chociaz slyszalam o Milosiernym Samarytaninie, to akurat nie mysle, ze ludzie, w dzisiejszym swiecie robia cos dla drugiego, nieznajomego czlowieka bez oczekiwania czegos tam w zamian.
Zawsze cos musi byc - (mozna nazwac to 'what's in it for me' angle) bo malo z nas (ludzi) robi cos tylko z milosci do drugiego czlowieka.
Temat przeniesiony do archwium.
181-190 z 190
| następna

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia