dunross z wrocławia

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktoś nawiazał współpracę z firma Dunross z Wrocławia i jak to wygląda?
Czy są jeszcze na świecie pielęgniarki,ktore chciałyby pracować w Anglii?Bo ja bardzo.Pozdrawiam wszystkie siostry,ktore już tam są i proszę o kilka słów na temat możliwości podjęcia pracy w naszym zawodzie.Papa Ola
witam! właśnie byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i zostałam przyjęta do pracy na lotnisku. wszystko pięknie ale martwi mnie, że umowa będzie podpisywana dopiero na miejscu-w Menchester. Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek doświadczenie z firmą Dunross lub Regus to bardzo proszę o podzielenie się z nami. mój adres email to: [email] dzięki bardzo!
aaa
Witam

Ja rowniez wybieram sie na lotnisko do manchesteru do pracy i mam sie tam stawic 14 marca i mam pelno watpliwosci.Moj nr gg to 6361299
jest to firma czeska mająca swoje przedstawicelstwo we Wrocławiu i na Słowacji - tak przynajmniej napisane jest na ich stronie www http://www.dunross.cz :), a czy może mi ktoś napisać gdzie mieści się ich przedstawicielstwo we Wrocławiu ??
Adres internetowy:
www.dunross.co.uk
Miasto:
Wrocław
Siedziba:
Plac Solidarności 1/3/5 53-661 Wrocław

kurcze...obdzwaniam całą polske i nikt nie wie nic na temat tej firmy. z jednej strony to dobrze bo nie było żadnych skarg ani afer. jutro dzwonie jeszcze do wydziału kontroli legalności zatrudnienia i przejdę się do sądu by udzielili informacji o wpisie do rejestru działalności gospodarczej. wydaje mi się że jest to całkiem nowa firma...i dlatego brak jakichkolwiek informacji na jej temat...to raczej źle. tym bardziej ze firma nie chce aby umowa była tutaj podpisana a powinna byc zawarta przed wyjazdem. nie wiem...czekam na przesłanie mi umowy wtedy można bedzie więcej powiedziec na ten tamat bo sprawdzę czy posiada wszystkie wymagane zagadnienia. na stronie www.kraz.praca.gov.pl po prawej str u góry można znaleźć świetny poradnik dotyczący wyjazdu za granicę. dlatego mam dużo wątpliwości co do dunrossa. jeżeli ktoś zna tą firmę bardzo proszę o udzielenie informacji tutaj. jeżeli ktoś już wyjechał do manchesteru 14marca i czyta to to również proszę o kontakt.
hej, weszlam na strone podana przez ciebie i firma dunross jest zarejestrowana w rejestrze pod numerem 1433/1b.
nie wiem czego ty szukalas. co oznaczaja dla ciebie dodatkowe informacje.
ja tez sie zglosilam do nich. interview bedzie dopiero 06.04. jade do Warszawy.
jezeli rzeczywiscie ma byc tak jak mowisz, ze umowa jest podpisywana dopiero na miejscu to jak dla mnie nie ma sprawy;) jak mnie wykiwaja to cos bede szukala na miejscu:( chociaz wolalabym miec te robote. ale o czym ja wogole mowie musze przejsc to interview:D pozdrowienia
chodzi o to zeby nie wykiwali. jak umiesz ang to spokojnie-przejdziesz. przygotuj sie na temat pracy jaką wykonywałaś i o tym jaka powinnaś być dla klientów. ale głownie o wykonywanych zawodach. oni sa bardzo mili-to anglicy. powodzenia.
mysle, ze nie wykiwaja. w tamtym roku wyjechalam przez firme, ktora ma tutaj okropne opinie, a sie wywiazali z wszystkiego. a umowe tez podpisywalismy na miejscu. jezeli anglicy przyjezdzaja do Polski to moim zdaniem powazna firma. jedyne o co mozna sie martwic to jak na miejscu zachowa sie pracodawca. ale trzeba byc dobrej mysli.
dobrze, ze juz pracowalam to bede miala o czym rozmawiac na interview:D
szkoda, ze nie znalazlam tej firmy wczesniej bo zalezy mi na jak wczesniejszym wyjezdzie. a tu jescze tyle czekania.
Cześć! Ja jadę dopiero 15 maja i też mam dużo wątpliwości,jeśli chodzi o ich wiarygodność. Podobną chcą zatrudnić aż 200 osób! Czy dla wszystkich będzię praca! Można szukać czegoś na własną rękę,ale zbliżają się wakacje i będzie duża konkurencja. Jakbyś się czegoś dowiedziała jak znać! Mój e-mail [email] Pozdrawiam!
Uważajcie na tą firmę, to banda złodziei. Nie mają żadnego biura w słowacji jak podaja na swojej stronie..sprawdzałam to! To jedno wielkie oszustwo!!!!!!!!!!!!!rnMoją koleżankę wysłali do anglii jako pielegniarkę i co? ani pracy ani zwrotu kosztów:-(
mozesz napisac cos wiecej??mi oferuja prace opiekunki osob starszych.Narazie zprosili na rozmowe...nie wiem czy [email]
Cześć!rnTo fakt nie mają biura na Słowacji. Mają biuro we Wrocławiu i w Pradze. We Wrocławiu są bardzo miłe Panie, które w maju wysłały do pracy w Anglii mojego kolegę. Kolega zadowolony, wszystko tak jak w kontrakcie. Teraz mieli ofertę do sklepików na lotnisku i to nie wypaliło( byłam zainteresowana), ale zadzwoniły z wyjaśnieniem i przeprosili. Uważam \,że firma jest w porządku. A najwazniejsze że nie pobierają żadnych opłat.
dzieki za odpowiedz:)a mozesz napisac do jakiej pracy wyjechal twoj kolega??rnczy ktos wyjechal jako care assistent z dunross??
Dunross teraz zbiera kandydatów na taksówkarzy czy ktoś coś może wie na temat tej oferty. Dwa tygodnie trwa jakiś kurs w pradze a później egzamin i tego się boje zebym nie zmarnował trzech tygodni a to będzie lipa.
Też znalazłem ogłoszenie jako taxi driver.Mi przysłali że kurs trwa w Pradze 4 tygodnie później leci się do Anglii i tam jest jakiś egzamin.Jak zdasz to następny miech w Anglii na szkoleniu i do roboty.
hej! Też dostałem taką propozycje.....czy był już ktoś w Pradze na szkoleniu??????????????
ja jestem wlasnie na szkoleniu w pradze (dlatego nie mam polskiej czcionki bo pisze z kafejki). Praga jest piekna ... no a co do szkolenia ... jestem na szkoleniu dwu tygodniowym dla klienta z Londynu - korporacja MATRIX. do innych miast jest wiecej wkuwania i dluzsze okresy nauki. na koniec mam miec egzamin ze znajomosci topografii londynu i zapamietanych kodow i tzw Venues czyli - teatry, kina, restauracje, pomniki itd. razem 100 pozycji plus inne detale, kody dzielnic i glowne trasy pomiedzy wybranymi miejscami. w miedzyczasie jest tez sprawdzian z jazda po Pradze by mogli sie przekonac, ze ludzie rzeczywiscie umieja jezdzic. czytalem arytkuly z angielskiej prasy z Plymouth gazetu i ogolno krajowej angielskiej i byly bardzo pozytywne. nawet byl artykul z DER SPIEGEL z niemiec. jednym slowej jest warto sie za to wziasc.
dunross daje dobre wyzywienie raz dziennie, no i tani nocleg. czasem za niego placi czasem nie. ale na pewno trzeba miec kilka koszul bialych, zelazko swoje i reczniki, nawet czajnik elektryczny, kubki i taleze bo w tym robotniczym hotelu to jest kiepski standard i oprocz lozek nic nie ma. lazienki i przysznice sa przyzwoite. ale mozna przezyc. po zdaniu egzaminu jest wkrotce (to zalezy od miasta i klienta) przelot do anglii na koszt pracodawcy.

juz wiemy, ze pracodawcy z anglii sa chetni pomoc swoim kierowcom sprowadzic rodziny lub osoby towarzyszace bo chca bysmy byli zadowoleni i jezeli pakuja w nasze przygotowanie tyle tysiecy funtow to niechca bysmy dali dyla po miesiacu. ja sprowadzam zone i dzieci po paru miesiacach. przynajmniej takie mam zalozenia.

kazde miasto w anglii ma swoje inne wymagania wiec zasady sa rozne.



polecam dunross.firma jest wiarygodna choc wymagajaca. tzn osoba trenujaca jest bardzo wymagajaca jako anglik. jest sporo kucia na pamiec. na poczatku wydaje sie trudne, bo sam zbaranialem jak zobaczylem co trzeba opanowac, ale po tygodniu nauki wiem ze nie taki straszny diabel jak go maluja.

jak ktos ma jakies pytania to prosze pisac na moj mail. jak bede w kraju to moge odpisac: [email]



www.kissfan.prv.pl
www.klauntoni.zigzag.pl
we wroclawiu maja przedstawicielstwo na placu solidarnosci 1-2-3 :)
ostrzegam przed tą firmą
oszuści
obiecują obiecują i nic

informacje:
[email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa