WorkPlanet - ktos zna?

Temat przeniesiony do archwium.
31-55 z 55
| następna
he he he he he dobre niezły kręt i ściemniacz
jezeli ktos ma wiecej informacji o tej firmie to prosze o kontak po [email] lub [gg] pozdrawiam
nie polecam... oferta jaka przedstawiaja w Polsce jest diametralnie rozna od tego co jest na miejscu, w tym przypadku chodzi o Irlandie...
Piszesz, że praca jest inna niż obiecywali, ale mam pytanie odnośnie tego czy ta praca wogole jest jak już sie dojedzie na miejsce, czy nie robią w balona, ze jade a tam pracy nie ma. A jak długo tam już jesteś?
wyjezdzal moj chlopak z kolega w ubieglym tygodniu, praca na miejscu byla, ale irlandzki pracodawca byl bardzo zdziwiony ze oni w Polsce podpisywali jakas umowe odnosni warunkow pracy i powiedzial im ze stawka na godzine to 7 euro (w umowie mieli 8 i 12 za nadgodziny, 7 euro to ponizej stawki minimalnej!!) nie bylo rowniez zakwaterowania (no bylo. ale ponizej wszelkich standardow, mimo iz pan w biurze w katowicach zapewnial o czyms zupelnie odwrotnym i na dodatek nie mozna bylo znalezc innego zakwaterowania w tej malej miejscowosci)
a i na chwile przed wejsciem do samolotu zostali poinformowani ze nikt ich nie odbierze z lotniska... calkiem fajnie...
nigdy nie klamie palancie sprawdz skad teraz pisze , a bylem na urlopie jalopo
Jesli mozesz to skontaktuj sie ze mna chce pogadac o workplanet; [email]
Moja kuzynka dostała od nich oferte pracy, teraz mieszka na wyspie i jest zadowolona, ściagnęła po 3 miesiącach swojego chłopaka są bardzo zadowoleni i chyba na stałe juz nie wrócą, widziałam zdjęcia mają fajne mieszkanko, ja teraz bede pisac mature i chyba tez sie zastanawie nad wyjazdem moze mnie tez cos znajda?? Pozdro.
Witam...ja wyjechalam juz z nimi drugo raz, wczesniej jezdzilam do stanow z inna agencja. Powiem jedno: to profesjonalisci w kazdym calu. Jestem zorientowana- jezeli chodzi o kase to oni nic nie biore- kiedys bylo inaczej ale zmienilo sie prawo i juz nie moga...
Ja podpisalam umowe a Polsce a potem tez na miejscu z pracodawca i gitara!! Wszystko sie zgadza. Mam kase, umowe, NIN0, Work Permit. Moge wam ich polecic z czystym sumieniem. Troche drogie mam zakwaterowanie bo 60 funtow ale to jest normalna cena w angli. Pracuje za barem, stawka 5,5f/h plus napiwki wiec calkiem niezle wychodze. sa w porzadku!!
wyglada na to,ze wiecej jest osob, ktore nic na temat tej firmy nie wiedza i to nie tylko na tym forum. Nawiazali ze mna kontakt ostanio,ale porzadnie sie zastanowie, zanim zdecyduje sie na ich posrednictwo.
Witam
Czy pojawił się ktoś komu ta firma załatwiła pracę w Angli - teraz nawet ich strona internetowa nie działa
Pozdrawiam
Mariusz
No wlasnie, hehe strona nie dziala, pani przez telefon powiedziala, ze to pewnie chwilowa usterka, ale jakos ta "chwila" juz dlugo trwa - sprawdzam codziennie. Ich telefon stacjonarny podany w Panoramie Firm jest o jedna cyfre za krotki... Nie jestem z Katowic, ale nasle kogos znajomego, zeby nawiedzil biuro osobiscie i sprawdzil, co tam tak na prawde jest.
CHYBA NIEMA NIKOGO KUMU TA FIRMA ZALATWILA PRACE Chyba ze przy zbieraniu truskawek ale za ten program trzeba zaplacic ze 2000zł +bilet do uk. Ja chcialem jechac do pracy jako operator koparki ale jak zadzwonilem to zaraz widac ze sciema i nie maja zadnej oferty na to stanowisko a nawet pojecia co jest potrzebne zeby moc pracowac na tym stanowisku w uk!!!!!!
Jaro to oszust jest w angli a ma polskie IP nierub z siebie blazna czlowieku
[wpis usunięty]
[wpis usunięty]
[wpis usunięty]
Oświadczenie Workplanet Sp. z o.o.

W związku opiniami pojawiającymi na się niniejszym forum internetowym, przestawiamy kilka faktów na temat naszej działalności:

- na rynku polskim działamy od października 2005

- posiadamy certyfikaty Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej
http://www.kraz.praca.gov.pl/StronaGlowna.aspx

- każdego miesiąca od 50 do 100 osób otrzymuje ofertę pracy i wyjeżdża z nami do Wielkiej Brytanii i Finlandii

- posiadamy własne biuro w Hartlepool – Anglia

- nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów

Z góry przepraszamy wszystkich, którzy poczuli się urażeni faktem nieotrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie lub CV. Staramy się kontaktować ze wszystkimi, którzy o kontakt proszą, staramy się jak najszybciej dopasować aplikacje do konkretnych, aktualnych oferty pracy. Mimo naszych najlepszych chęci nie jesteśmy w stanie odpowiadać wszystkim zgłaszającym się od razu.

W pierwszej kolejności jesteśmy odpowiedzialni za kandydatów, którzy do pracy wyjeżdżają (zakwaterowanie, przewoźnicy, odbiór z dworca ze strony pracodawcy itp.), następnie zajmujemy się nowymi ofertami pracy i osobami spełniającymi dane kryteria (znajomość języka angielskiego, doświadczenie w zawodzie), dopiero na samym końcu zajmujemy się korespondencją i luźnymi pytaniami, których jest niemało.

W razie pytań – jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10:00 do 18:00 pod numerem telefonu +48 32 2[tel](sekretariat).

Zapraszamy również do naszego biura (Ul. Mickiewicza 15, 40-951 Katowice), znajdującego się w ścisłym centrum Katowic – 300 metrów od dworca PKP.
hej
czy ktos wyjeżdża za posrednictwem firmy workplanet do anglii miedzy majem a lipcem 2007? prosze o info czy są wiarygodni?
[wpis usunięty]
W firmie pracują bardzo doświadczeni młodzi ludzie , złego słowa na nich nie dam powiedzieć . Ja wyjechałem 4.12.2006 i pracuje do dziś , umowę podpisałem w Katowicach i wszystko jest jak miało być a nawet lepiej .Jeśli ktoś chce pogadać o szczegółach niech w kontaktach SKYPA poszuka Jacek , WORTHING UK.
Hej:-)Wyjechałem do UK 30go kwietnia i jestem do teraz:-)Naprawde Solidna firma:-)Wszystko co mówili jest tak jak ma być a nawet awans dostałem szybciej niż powinienem:-)Naprawde warto zaufać tym ludziom:-)Do końca nie wierzyłem tak samo i wykupiłem bilet powrotny w tym samym czasie,ale po dwóch miesiącach go sprzedałem bo nie był mi potrzebny:-)Ta firma zjawiła sie dla mnie szybko i wszystko było załatwiane na szybko ale wszystko jest naprawde ok:-)W razie jakich kolwiek pytań mój gg to 846906:-)Pozdrawiam Sebastian
Zapomniałem dołożyć że w międzyczasie dojechało tu jeszcze dwóch Polaków za pośrednictwem tej że firmy i w trójke radzimy sobie tutaj całkiem nieźle:-)Gorąco polecam firmę i jeszcze bardziej Zapraszam do pracy w UK:-)Naprawdę warto:-)
Wyjechalismy z kolega za posrednictwem firmy WorkPlanet do pracy w uk firma jest ok tylko wszystko zalezy od tego do jakiej firmy trafisz za granica dla tego trzeba ze soba zabrac troche piniazkow my jestesmy 7 miechow i wszystko jest dobrze pozdrawiam i powodzenia
Temat przeniesiony do archwium.
31-55 z 55
| następna

« 

Praca za granicą

 »

FCE