wysylanie paczek do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Mam pytanie , jaka firma kurierska wysylaliscie paczki do Anglii. Ile placiliscie za ubezpieczenie i przesylke. Czy zdarzalo sie ze paczki nie docieraly ? Albo byly kontrolowane ? Ile czasu szly i wszystko co potrzebne. Jade niedlugo tam i jestem palaczem :) , a nie bedzie mnie stac na kupno tam petkow to chce zagwarantowac sobie regularne dostawy paczkowe :)))a nie chce zeby cos zostalo na granicy. I jesli wykupie ubezpieczenie to nawet jak cos nie przedjzie przez granice to nie ponosze kosztow , prawda ?
no co ty,paczek nikt nie sprawdza:) fajeczki do ciebie dotra cale i zdrowe:)
A po co chcesz wysylac paczka? Mi przysylaja listem priorytetowym. Zmiescisz 18 paczek w wadze za 15 zl kosztow przesylki. Dochodzi w 2 - 3 dni. Ale lepiej niech wloza Ci w koperte zabezpieczajaca (ta z taka folia ochronna), bo czasami list wyglada jakby wiezli go na furze z ziemniakami :-)
Ja myslalem , czy np stolica nie lepiej byloby wyslac od razu np 5czy 8 wagonow . Wtedy pzresylka wyniosla by z 200-250zl.A co do poczty polskiej to bym sie bal ze nie dojdzie. Ile razy posylaliscie? Znacie przypadki ze nie dochodzilo ?
ja wysylam 5 wagonow nie za 200 zl ale za 40 zl normalna zwykla paczka i odbukac zawsze przychodza. Naprawde niesamowita sprawa Pa pa
moj brat jest ryzykantem;)) zawsze przewozi w torbie z nadzieja,ze niekt go nie czapnie;)
A co jak ktos probuje przemycic papierosy i wpada ? placi jakas kare . zabieraja mu , czy placi clo ? I jak czesto sa kontrole ? Jacys ludzie z doswiadczeniami ?:)
moj jeszcze never nie mial:) a jezdzi od 2 lat co 3 mies. ma szczescie albo kontroli nie ma. nie wydaje mi sie zreszta ,ze oni sprawdzaja kazdy bus i kazda torbe. jak sie wpadnie to na pewno jest niewesolo,nigdy nie ma sie gwarancji czy bedzie kontrola. nie wiem czy oprocz grzywny grozi cos jeszcze...mam nadzieje ze nie bo inaczej bede bratu paczki do wiezienia posylac ;-))
pozdro
Opowiadali mi, ze zdarzylo sie, ze paczka byla przekazana do urzedu celnego, ale w rezultacie doszla do adresata nianaruszona tylko z opoznieniem. Bylo 20wagonów z tego co wiem.
Komuś innemu otworzyli ale dostal zawartosc po ok miesiacu i pouczenie, ze wolno przesylac jeden wagon i co grozi za przemyt. Paczki wysylane byly poczteksem. Ludzie czasam ponoc dociazaja piwem, zeby nie byla za lekka.
jezeli chcecie podac paczke do anglii lub z anglii do polski to zapraszam do firmy rapo.dostarczamy paczki pod wskazany adres w anglii.nie ma oraniczenia wagowego.konkurencyjne ceny.zabieramy doslownie wszystko od malej paczki po duze przesylki.telefon kontaktowy +48 516448804 pytania mozna wysylac rowniez sms.pozdrawiam wszystkich Pawel
Tanie przesyłki do Londynu z Polski zobaczcie www.speedner.pl
paczki do Londynu z Polski lub z Londynu do Polski mozna szybko i tanio wyslać poprzez serwis "wygodna paczka" świadczony przez GDA Polska. Więcej informacji na stronie www.gdapolska.com
dałam im szansę no i już drugi raz pomyślnie dzięki dowiezli mi paczki, ich strona to www.polskapaczka.co.uk w związku z tym polecam tę firmę
Tez znam ta firme i korzystalem. Polecam, bo mozna im ufac :)
Witam!

Też miałem parę nieprzyjemnych sytuacji z firmami kurierskimi, jak dotąd najlepszą była firma MARKOL.
Wszystko sprawnie szybko, profesjonalnie i na czas www.paczkianglia.pl
to ich strona.

POLECAM!!!
Slyszalem ze Romulus i Remus dobrze dzialaja podaje linka: http://www.romulus.pl
nie wiem jak ma się sprawa z papierosami, ale przez http://www.ainkurier.pl/ możesz łatwo zaplanować ile ( kg ) i za ile ( złotych ) chcesz wysłać... i dodatkowym plusem jest fakt, że paczki docierają od 2 do 5 dni, nie tylko do Anglii, ale praktycznie do całej UE ;p zawsze myślałem że takie rzeczy trwają o wiele dłużej...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa