praca w tesco

Temat przeniesiony do archwium.
31-37 z 37
| następna
U mnie sytauacja jest dosyc nieciekawa mam opcje z mieszkaniem.Oplaty to 80 funtow za mieszkanie i inne oplaty w tym podatek gminny, ktory nas wykancza poniewaz mieszkamy w domku i mtez musimy go pokrywac.Do tego doszlo to ze CRM ktory wynajal nam mieszkanie nie powiedzial nam ze nie sa uregulowane rachunki za gaz i elektryke.Za gaz nie placono od marca.Nie mozna sie niczego doprosic od CRMu. W dodatku wiele rzeczy co sa mowione w Krakowie, sa nieporawdziwe. Mozna dlugo mowiec.Te "damy" w Krakowie nie maja pojecia co sie tutaj dzieje i mowia bzdury.Ja jak najszybciej chce zrezygnowac z pracy w tesco i znalezc sobie inna prace, znim zostane sam w mieszkaniu. Rekrutacja w Tesco bedzie trwac i trwac bo wielu ludzi rezygnuje bardzo szybko.Sprawy finansowe-to sie nie opalaca i to bardzo!
Podaj może jakieś konkrety. Ile godzin pracujesz w tygodniu w Tesco, o której zaczynasz i kończysz, w jakie dni, ile dostajesz na tygodniowej wypłacie, ile fizycznie płacisz za mieszkanie, czy masz jakieś inne koszty typu dojazd do pracy, itp. Kurczę wszyscy piszą ale żadnych konkretów, a w 1000 funtów miesięcznie na rękę to jakoś nie wierzę.
Witam ja tez lece 10 do Milton :), i bede mieszkał na Bletcham Way:) czyli mowisz oki??:) moze sie poznamy :p
hej mam na imie Gosia i mieszkam w angli slyszalam troche o pracy w TESCO podobno nie jest tak zle ale nie bardzo wiem jak mam sie tam dostac czy mozesz mi podac namiary na strone lub. tel.napisz mi na meil SIDEN1wp.pl pozdrawiam pa.
witam ja wlasnie wrocilem z anglii jesli jestes z dziewczyna lub zona staraj sie abyscie pracowali i mieszkali razem wtedy idzie cokolwiek odlozyc w przeciwnym razie jestes skazany na kleske czyli nie odlozysz nic jedynie zarobisz na przezycie no chyba ze jestes samotny to dla ciebie jednr=ego wystarczy ja pracowalem w dzien i w nocy prawie na stojaco spalem wtedy zarabialem okolo 450f ale nic nie spisz wiec musisz sam wybrac czy jest sens
A dlaczego nie? Nocna zmiana to okolo L7 na reke. 4 nocki w tygodniu 10h times 4 = 40 times L7 = L280 tygodniowo times 4 = L1120
Hej!

Jestem au pair w Warrington,chcialabym sobie odlozyc jakies pieniadze na studia,planuje zostac w UK do maja-czerwca 2009.. Jak dobrze wiadomo au pair duzo nie zarabia..
Dlatego poszukuje dodatkowej pracy typu praca w Tesco,ogolnie supermarkety lub cos tego rodzaju.. Mozna jakos przez internet zlozyc aplikacje do Tesco? Prosze o pomoc
Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.
31-37 z 37
| następna

 »

Praca za granicą