EDYNBURG

Temat przeniesiony do archwium.
Czy jest tu ktos z Edynburga? Chcialabym sie dowiedziec jaka tam jest obecnie sytuacja z praca? Znam dobrze angielski. Z gory dziekuje za pomoc
Mój znajomy jest teraz w enynburgu, miał mnie i mojego męża ściągnąć ale teraz mowił, że do końca lutego jest martwy sezon a z jednej z fabryk zwolnili 600 Polaków, dlatego kazał nam czekać Tyle wiem
Do Edynburga droga wiedzie tedy, muhumorku :-)

http://www.szkocja.net/forum/

Pozdrawiam
pr
Jesli znasz English i nie boisz sie ciezkiej pracy to nie obawiaj sie o prace. Mieszkam tu od 2 lat, jesli potrzebujesz info ,daj znac.
witam moj chlopak wybiera sie do Edi w przyszla srode czy mozesz mi napisac cos wiecej i o pracy i mozliwosciach bede wdzieczna [email] bo troche sie obawiam tego jego wyjazdu "w ciemno"
Witam
Mam pytanie do Pani jak jest teraz z pracą w szkocji konkretnie w edynburgu ponieważ ja wczesniej pracowałem w anglii i mam juz wyrobboine papiery typu number insurance oraz home office najwazniejsze jest dla mnie zakwaterowanie jakie ceny sa pewnie za tanie to to nie jest moj adres mailowy [email]
dziekuje
witam
tak sie składa ze pod koniec marca wybieramy sie do EDYNBURGA i bylibyśmy bardzo wdzięczni za jakiekolwiek informacje o sytuacji na rynku pracy w tym mieście oraz co potrzebujemy zabrać z dokumentów, oraz o wszystkie informacje co mogłyby nam sie przydać w pierwszych dniach pobytu tam :)
POZDRAWIAMY
gośka i tomek
[email]
Temat przeniesiony do archwium.