OMEGA WORKFORCE

Temat przeniesiony do archwium.
CZy ktoś z was wyjechał do pracy do Anglii z tej agencji??? Jezli ktos korzystał z tej agencji lub wie cos na jej temat to bardzo proszę o jakiekolwiek informacje!!!

Ps. Gdzie i w jaki sposób można sprawdzić czy to jest napewno legalna agencja.
Czy ta firma współpracuje z Provistą , bo z tego co czytałam teraz to PROVISTA żdziera kase na maxa !!!!
Omega to agencja z UK,od niedawna ma biuro w Warszawie,pracowalem za ich posrednictwem sa OK.,na poczatku troche zdieraja kaski (a to rower ci wcisna,a to rejestracja do Home Office ,takie tam)1month after jest lepiej,nie cygania
witam ja też dostałem ofertę z tej firmy i też się zastanawiam co to za firma ale chyba zbyt dużo osób nie miało z nią doczynienia skoro tak mało komentarzy no cóz pojade na rozmowę i zobacze co mi tam zaproponują i jeszcze poszperam w necie bo coś nie bardzo wierzę dzisiejszym agencjom pracy a tak na marginesie może ktos ma jakieś ciekawe linki w których mozna sprawdzać takie agencje
jedzie ktos moze do warszawy na rozmowe 15.03.i jak jest ktos z okolic katowic to moze niech da znac.I jak ktos juz tam byl i ma jakies info na ich temat to niech sie podzieli.PISSSS
Jestem z Częstochowy i też jestem umówiona 15.03 na rozmowe. Byłam już na spotkaniu wcześniej. Na początku około 2h jest wykład o firmie Omega. Później po koleji przepytuje Cie pracodawca z Anglii i 2 osoby z Omegii. Ogólnie jest ok tylko dość długo to wszystko trwa.
super a czym jedziesz bo niewiem o ktorej tam najlepiej jechac?a powiedz mi jeszcze dlaczego drugi raz jedziesz,bedzie trzeba tam wiecej razy jechac niz tylko jeden czy teraz jedziesz w sprawie innej pracy.daj znac.POZDRO
Jade autkiem baardzo raniutko. Pierwszy raz dostałam oferte jako supervisor, ale zależy mi na wyjeździe z chłopakiem a on nie pasował do tej oferty. Teraz mamy oboje szanse na prace. Wystarczy jeden raz przejechać sie do Warszawy. Na nastepny dzień dostajesz info czy masz prace, razem z umową i drukiem do wpłaty na samolot. (400zeta)
spoko ja jade juz o 5rano pociagiem,normalnie masakra niewiem jak tak rano wstane.Mam pytanko jeszcze niewiesz czy to daleko jest od dworca pkp i czy droga jest skomplikowana czy prosta,bo wiesz gupio by bylo sie zgubic lub wcale nie trafic.
A czego pytają i czy długo trwa ta rozmowa?? Jaki naprawde trzeba miec ten jezyk komunikatywny bo ja jestem na poziomie kali mówić kali rozumieć.
Pytania standardowe: opowiedzieć o sobie, dlaczego chcesz wyjechać itd. Brrr nie chce mi sie jutro wstawać o świcie. a jeszcze jak nas odrzucą... Mam lenia a jutro wory pod oczami. Pozdrawiam wszystkich fanów drobiu;)
mam pytanie --- wie ktos jak tam dojsc z dworca PKP?bo nie wiem
Możesz napisać mi coś więcej o tej firmie? zamierzam wyjechac za ich pośrednictwem. Czy są wypłacalni? o co chodzi z tym rowerem, nie może być motorower? Czy to konieczne ? Ile potrącają z pensji? Po jakim czasie jest pierwsza pensja? Kiedy trzeba rejestrować się w Home Office? Mógłbyś podać swój numer na gg lub skype'a, proszę. Byłoby łatwiej a zależy mi na szybkiej odpowiedzi.
Olo, jak bedziesz cos wiedzial, to daj znac..Ja tez tak zrobie. Kiedy planujesz podjechac do tej agencji?
w ktorym dzielni warszawy jest omega?
Jak ktoś wie cokolwiek o agencji Omega Workforce to proszę o wpis. Aha...jak ktoś był na rozmowie w Wa-wie 27.04.2006, w sprawie pracy na stanowisko production supervisor i się wybiera tam do pracy to również proszę o wpis. Ja dostałem umowę i mam zamiar jechać, z tym że za dużo to o tej agencji nie wiem, a wszystkiego w umowie nie ma. Mianowicie nie ma wzmianki o mieszkaniu i warunkach (a moim zdaniem być powinno - chce mieć wszystko na papierze). Opłat nie pobierają żadnych, z wyjątkiem opłaty na bilet 400 zł, rower wcale nie jest koniecznością (chociaż ja i tak bym wziął). Nie chce sie tylko ładować w mieszkanie, bo jak będą złe warunki to trzeba szukać czegoś na własną rękę. Wszyscy co coś wiedzą, lub byli przez tą agencję, proszę o kontakt: [gg] lub email: [email]
siemanko - znam ludzi ktorzy pracuja przez ta agenceje i nie narzekaja - porostu znajduja bylej jaka robote - min na wysypisku smieci i placa niewiele powyzej minimalnej 5.35 funta za godzine ale nie ma problemu z platnosciami. mieszkam w angli juz rok i gwarantuje ze nie ma sie o co bac - pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.