Szukam chętnej osoby do wyjazdu za granicę :) Niemcy , Anglia , Norwegia , Holandia

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć :)
Mam na imię Iwi , mam 21 lat . Od dłuższego czasu myślę , o wyjeźdźie za granice i dziś już zdecydowana jestem jechać.! Lecz .. Nie chcę być tam sama . Może sie boję .. Nie wiem .. Ale wiem , że szukam osoby konsekwentnej , dążącej do wymierzonego celu , ważne alby wiedziła czego chce i nie zmieniła zdania w ostatnim momencie :)
Jestem wyrozumiałą i nie konfliktową osobą , uwielbiam szczerość i zrozumienie :)
W Polsce pracuję na 3 etaty , żeby żyć tak jak chce . Ale niestety to nie na dłuższą metę , ponieważ nie mam czasu na nic , przez co czuję się samotnie . Bo nie mam czasu nawet na głupie piwo , choć nie pije ;p ale od czasu do czasu ;] Nie palę również , nie mam żadnych złych nawyków :) Chcę pojechać za granicę , do pracy .. Pracować i wiedzieć za co się pracuję . Może nawet tam zostać i ułożyć sobie życie . Zależy :)
Nie mam w Polsce nikogo kto by mnie tu trzymał , więc mogę jechć już ;))))
Jeśli jesteś osoba , która lubi towrzstwo , nie chcesz jechać samotnie , wiesz czego chcesz , nie wachasz się , moze troszkę się boisz , lubisz muzykę i dobrze się przy niej bawić ;) Już cię uwiebiam ;) Napisz :)
[email]
Witam, mam 27 lat, szukam osoby, najlepiej dziewczyny chętnej do wspólnego wyjazdu do Holandii.
Byłam już tam, wiec mam już jakieś pojęcie na co zwracać uwagę szukając pracy.
Mój kontakt : [email]
widzę że oferty matrymonialne również się tu pojawiają :)
a ja nadal będę mówił swoje
wszędzie tylko nie Anglia
Ludzie jak wy płytko rozumujecie jakie dla was wszystko jest bajeczne :)
Cytat: piter77
Ludzie jak wy płytko rozumujecie jakie dla was wszystko jest bajeczne :)

Prosilabym bardzo pozwolic ludziom wierzyc w bajki i cuda.
Na temat 'relokacji' ogolnie, some interesting food for thought of philosophical nature in a poetical form, ze tak powiem. Uslyszalem ten kawalek pare dnie temu w jednym z programow radiowych nadawanych lokalnie w Marin County (CA):

"This life is a hospital where every patient is possessed with the desire to change beds; one man would like to suffer in front of the stove, and another believes that he would recover his health beside the window. It always seems to me that I should feel well in the place where I am not, and this question of removal is one which I discuss incessantly with my soul......"

Calosc, jesczcze pare zdan, jest tutaj, bardzo interesujace co mu odpowiada jego dusza na koncu:

http://www.translatum.gr/forum/index.php?topic=1061.0
A niech sobie wierzą w co sobie chcą pojadą i zobaczą :) i się przekonają sami.
Hej, nazywam się Patrycja, mam 21 lat, mieszkam w województwie pomorskim. Nie palę, jestem odpowiedzialna, zorganizowana i wytrwała. Chciałabym wybrać się do pracy do Niemiec w o kresie maj - czerwiec (jak dobrze pójdzie to nawet w 1 połowie maja)na minimum 2-3 miesiące, interesuje mnie głównie praca bez znajomość i języka, czyli gdzieś na produkcji, w ogrodnictwie, zbiory itp. Szukam dziewczyny , która wybrałaby się razem ze mną. Jakiejś normalnej, odpowiedzialnej i zorganizowanej, która nie zrezygnuje po 1 dniu pracy. :)
Jestem w trakcie szukania na bieżąco pracy dla Par w Niemczech. Dobrze, jakby i druga osoba coś poszukała. :)
Znam język angielski na poziomie komunikatywnym, po niemiecku coś tam powiem, ale bez rewelacji.
Nastawiam się na pracę nawet w okolicach Koloni , ponieważ tam jest jej sporo, ale szukam także w okolicach Berlina i Hamburga.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny lub SMS 798-145-054
edytowany przez Paaatrycja21: 03 maj 2015
"Patrycja" 21 proszę o e-mail.

Pozdrawiam,

Karolina
Temat przeniesiony do archwium.