Masz dość życia w tym kraju – wyjedźmy wspólnie do Hiszpanii

Temat przeniesiony do archwium.
Chętnie nawiąże kontakt z osobą lub małżeństwem które ma dość życia w naszym pięknym kraju i myśli o emigracji na stałe.
Jestem zmęczony życiem w Polsce i postanowiłem że nie dam się już okradać naszemu kochanemu Państwu z wizją emerytury 750 zł
Ja planuje wyjazd do Hiszpanii najlepiej Alicanta lub Valencja .
Planuje wyjechać wraz z żoną najdalej w czerwcu br i założyć własną działalność którą tu w Polsce prowadziłem przez wiele lat i znam się na tym jak mało kto – są to usługi Groomerskie czyli salon dla psów i kotów -
Wiem że te usługi w takim kraju jak Hiszpania są dość dobrze płatne i nieograniczone sezonowością jak w Polsce z uwagi na okres zimowo jesienny.
Mając fach w ręku daje to większe szanse na utrzymanie i normalne życie nie prosząc się nikogo o pracę
Znam w Valencji osobę która tam mieszka od lat i pomoże nam ewentualnie w załatwianiu wszystkich formalności urzędowych i innych spraw związanych z zamieszkaniem i wynajęciem lokalu pod tą działalność.
Chętnie weźmiemy kogoś kto myśli podobnie i wspólnie z nami wyjedzie mając na uwadze że doinwestuje trochę ten start na obczyźnie bo wspólnie jest raźniej i koszty są mniejsze choćby na początku.
Jeśli i ty masz trochę odłożonych pieniędzy możesz jechać i spróbować z nami zacząć życie od nowa.
Przyuczę chętnie do tego zawodu daną osobę a także planuje przy salonie robić inne usługi pobieżne więc pracy nie zbraknie dla nas wspólnie.
O szczegółach tylko na e-mail [email]

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie