Wyjazd do pracy :)

Temat przeniesiony do archwium.
witam serdecznie w czerwcu wyjeżdżam do pracy do Anglii do miasta LLanelli, prace mam już załatwioną,czy jest ktoś kto mieszka w tym mieście i może mi powiedzieć i pomóc jak załatwić poszczególne sprawy.Mam synka 4,5 letniego który już nie długo powinien iść do szkoły.(jakie tam są szkoły,czy powinien iść już od września czy dopiero od stycznia bo synek w grudniu skończy 5 lat)Na początek jadę sama po miesiącu chce przyjechać po synka,no i będę musiała mieć pozałatwiane pewne sprawy.jak mam szukać mieszkania?opiekunki do dziecka?Czy łatwo w ogóle znaleźć?jak załatwić sobie numer ubezpieczenia.i jak się żyje na wyspach czy po prostu dam rade?czy jest w stanie ktoś mi pomóc z góry dziękuje
edytowany przez karolcia88: 25 maj 2015
Witam, bardzo proszę o pomoc w wyjeżdzie i załatwieniu pracy w Anglii.Jestem samotną matką wychowującą 2 dzieci.Jeśli jest ktoś kto chciałby nam pomóc, to może kiedyś ja mogłabym się odwdzięczyć.Obecnie zawiesiłam firmę w Polsce która doprowadziła mnie do ruiny finansowej.Jeszcze raz proszę o pomoc dobrych ludzi.Mój meil; [email]