Petycja - NIE dla podwójnego opodatkowania !!!

Temat przeniesiony do archwium.
Zapraszam do "podpisu" i rozesłania znajomym !

http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=1189
nie
No ktoś musi zapłacić za becikowe Giertycha!!! Tylko pytanie dlaczego mają płacić Ci , którzy wyjechali bo nie mieli na chleb??? A no zapominiałam ,że można rodzić dzieci.
JESTEM Z WAMI!!!
postarajcie się o papiery rezydenta podatkowego i wyrejstrujcie się z polskiego urzędu skarbowego wtedy będziecie płacili jeden podatek tylko w anglii. Gdzieś o tym czytałam że jest taka możliwość po legalnym przepracowaniu 183 dni w roku.pozdrawiam.
Nie ma podwójnego opadotkowania. W Polsce placi się różnicę a wiec z podwójnym opodatkowaniem nie ma to nic wspólnego. Podwójne byloby wtedy, gdyby sie w Anglii (na przyklad) placilo podatki od sumy X i potem w Polsce drugi raz od tej samej sumy X.
tak racja ,że nie ma podwójnego opodatkowania, tylko w Polsce przy przeliczeniu na PLN z Funtów wychodzą podatki wyższe a nikt nie liczy się z tym ,że życie w Anglii jest droższe niż w Polsce!!! Więc jak pracujemy w UK i to dlaczego mamy płacić podatki wyższe niż w PLN?
3 x NIE dla podwójnego opodatkowania
Zdecydowanie nie!!!!mało,że zarabia sie coraz mniej(wykorzystują wszędzie
-----------------------
naszą determinację i chęć do pracy,nabierają,oszukują) to jeszcze rząd wyciągnie resztę.
w tym roku zostaną zakończone rozmowy z anglią dotyczace zniesienia podwójnego opodatkowania. ustawa wejdzie w życie najwcześniej w 2008roku. ale petycja sie przyda...:)
Temat przeniesiony do archwium.