Szukam ludzi 18-19 lat, chętnych do pracy w Anglii

Temat przeniesiony do archwium.
Właściwie szukam kontaktu z takimi ludźmi, którzy tak jak ja są chętni wyjechać w trakcie tych wakacji do Anglii lub innego "zachodniego kraju" :). Może gdy zbierze się nas większa, ale konkretna grupa ludzi naprawdę zainteresowanych razem ławtwiej coś zorganizujemy. Liczę na odzew i poważne podejście do sprawy...

Pozdrawiam
ja bym chciala pwyjechac do Niemiec w okresie wakacyjnym i tam pracowac.
Witaj.
Także myslalem o takim czymś. Niestety nie wyobrażam sobie na jakich warunkach by to miało działać...ale jestem zainteresowany informacjami na ten temat. Pozdro..
Ja jestem bardzo poważnie zainteresowana wyjazdem do Anglii w wakacje. Chcę tam pojechać na 100%, na razie nie mam żadnego pomysłu. Według mnie najciekawsza jest praca w barze lub hotelach. Czekam na jakieś ciekawe propozycje, podaje swój e-mail: [email]
pozdrowionka:)
Szukam ludzi w wieku 18 - 19 lat ?!
Toż to dzieci. Powinno brzmieć szukam dzieci .
Przykre jest to, że takie małe dzieci w Polsce muszą myśleć o pracy gdzieś tam na zachodzie,
zupełnie jak w Bangladeszu...

Mimo wszystko pocieszający jest fakt zapału do pracy...
Marysiu... Powiedz mi skąd te dzieci mają brać pieniądze na swoje potrzeby, bo chyba nie mamy iść kraść do sklepów, albo wyrywać torebki kobietom na ulicy...
czesc mam 18 lat i byłbym bardzo tym zainteresowany.. kontakt.
[email]
pozdrawiam !
też jestem zainteresowany wyjazdem w wakacje :)
[email]
ale narazie nic nie znalazłem konkretnego :(
witam
ja jestem zainteresowany Irlandią tak na około 2-3 miesiące
Może gdy zbierze się nas większa, ale
>konkretna grupa ludzi naprawdę zainteresowanych razem ławtwiej coś
>zorganizujemy.

zle myslisz... nie wiem jakim tokiem myslenia sie kierujesz ale wyobraz sobie czy jak anglik chce znalezc prace to zbiera sie w jakas grupe ludzi (jak by szedl na wojne) i se razem cos organizuja?
Witam mam !9 lat i także jestem zainteresowany wakacyjnym wyjazdem zagranice do pracy jak coś to pisać jestem otwarty na każdą propozycje z góry dziękuje i pozdrawiam.
On zapewne nie myśli o łażeniu grupą w poszukiwanu pracy, a o wspólnym wyjeździe. Wiadomo, że czym więcej osób będzie nocowało w wynajętym pokoju, tym koszty stają się mniejsze. Można tu też poruszyć aspekt bezpieczeństwa, choć to jest raczej względne, biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z ludźmi, których praktycznie się nie znają. Pracy zapewne będą już szukać oddzielnie.

Dziwi mnie też postawa osoby wyżej, piszącej o dzieciach. Te dzieci często mówią sprawniej po angielsku niż większość innych Polaków wyjeżdżająca do pracy zagranicę. I niektórych motywuje konieczność zarobienia na studia. Przecież to logiczne.

Sama też chcę wyjechać do pracy na wakacje, myślę nawet już o maju/czerwcu, jednak na razie próbuję samodzielnie gromadzić informacje i pytać o wskazówki znajomych, którzy są na miejscu. Polecam zainteresowanym stronę: www.londyn.net.pl i tamtejsze forum. Niezbędne odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wynajmu pokoju, załatwienia formalności [konto w banku, zmiana startera w komórce na brytyjski, przykładowe cv] i sporo ludzi, którym się w Anglii udało bądź nie. Warto skorzystać z ich doświadczeń.

Powodzenia!
siemasz mam na imie sebastin i też mam zamiar wyjechać do Anglii na tych wakacjach wiec jak cos to mozesz sie odezwać i cos sie pomotamy pisz na maila [email]
Hej rowniez zamierzam wyjechac do Anglii w te wakacje. juz od pewnego czasu probujemy z kolezanka cos zalatwiac...ja mam 18 a ona 20 lat. najbardziej interesuje nas praca w magazynach, przy tasmie lub inne- podobne. jezyk na poziomie komunikatywnym.takze poszukiwalysmy ekipy ale jakos to kiepsko idzie:/ pozdrawiam i jak cos to moj mail: [email] czekam na jakies info...
I ja chcę... ale mam 17lat:]
czesc;) ja etz jestem zainteresowana wyjazdem do Anglii w czasie wakacji (lipiec-wrzesien) . mam 20 lat :) chetnie do kogos sie przylącze;] moje
gg- 3944947 [email] pzdr :P
tessz bym chciała:( mam 19l.
Aymer mozesz podac mi swoj adres email? Ja tez jestem zainteresowany :-)
pozdr
Cześć jestem bardzo zainteresowany takim wyjazdem, mam 18 lat pojechałbym oczywiście za kasą ale także chodzi mi o podszlifowanie języka narazie mam poziom komunikatywny. jeżeli możesz podeślij mi więcej szczegółów o tym wyjeździe i jak mógłbym was jeszcze wesprzeć??
jeżeli coś chcesz pisać to mój adres: [email]
Fajnie, Ze wszyscy na hurra chca jechac do Anglii,ale pomyslcie najpierw. nie na ostatnia chwile i jakos to bedzie jak pojedziemy w 15 osob to cos zalatwimy... Pracy w wakacje jest coraz mniej bo oprocz Polakow przyjezdzaja Czesi, Slowacy, Litwini, Hiszpanie i Bog wie kto jeszcze. bez zalatwionego dachu nad glowa, przygotowanego (dobrze, a nie weglug polskiego schematu) cv i naprawde plynnej znajomosci angielskiego lepiej sobie za wiele ne obiecywac. Wiem, bo sama przyjechalam w lipcu ubieglego roku. Prace dostalam, owszem, szybko, ale dlatego ze zostalam na stale. Pracodawcy juz poznali sie na studentach co to na 3 miesiace i do domu... ale probujcie , bo warto. tylko z glowa!!!
Juniorka,Bristol
Hej , mam 18 lat i również jestem zainteresowana praca za granicą, chcętnie zabiorę się razem z wami.. jak coś to moj mail [email] lub gg 8[tel](prawie zawsze niewidoczna) piszcie!!
Cześć, jak najbardziej jestem zainteresowana, bardzo chcę wyjechać do Anglii, bo angielski to moja pasja, a kasy też potrzebuje, też szukam kogoś z kim mogłabym jechać, proszę napisz do mnie ty i wszyscy którzy macie podobne intencje!!! [email]
JA CHCE DO ANGLII!!!!!Mam 18 lat i na wakacje chce wyjechać, angielski znam, chce podszlifować i kase zarobić. Piszcie razem coś zorganizujemy [email]
hey!
z pisania to jeszcze nic nie wynika, proponuje podzielic sie na regiony i spotkać i przejsc do rzeczy czyli po pierwsze zarezerwowac bilety lotnicze poki sa w miare tanie, potam podzielic sie załatwianiem formalności, sama nie wiem jak to wygląda ale wolałabym dowiadywac sie na jeden temat np odnosie konta w banku a inna osoba by zorganizowała spanie. itd
mieszkam na górnym śląsku, 10 km od tychów, mam 18 lat, wyjechac bym chciała pod koniec maja, osoby zainteresowane prosze o szybki kontakt na [email] albo na [gg]
pozdr
ponawiam temat, piszcie!
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Szkoły językowe